„Remont kwatery 1034 żołnierzy Wojska Polskiego 1939 w Iłowie”

GMINA IŁÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00421514
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00421514/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-03 11:41
Lokalizacja
Iłów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c93f731-4fb3-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8371692427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięciRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00421514 z dnia 2022-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont kwatery 1034 żołnierzy Wojska Polskiego 1939 w Iłowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IŁÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015661

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 2

1.5.2.) Miejscowość: Iłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-520

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 242675080

1.5.8.) Numer faksu: 242675081

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ilow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ilow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ilow.bip.org.pl/przetargi/index/id/1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont kwatery 1034 żołnierzy Wojska Polskiego 1939 w Iłowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c93f731-4fb3-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00421514

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00048565/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 "Remont kwatery 1034 żołnierzy Wojska Polskiego 1939 r. w Iłowie"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00400739/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OC.ZP.271.11.2022.

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. W ramach Remontu kwatery 1034 żołnierzy Wojska Polskiego 1939r w Iłowie należy
wykonać:
A. remont pomnika głównego – szt.1:
A.1. Wymiana płyt nakrywowych lastrykowych na kamienne – granitowe „granit Strzegomski”, polerowany, kolor szary.
A2. wymiana stopnic schodowych wraz z podstopnicami z lastrykowych na kamienne –
granitowe „granit Strzegomski” polerowany, kolor szary.
A3. uzupełnienie i wzmocnienie konstrukcji betonowej pomnika pod płyty granitowe.
A4. oczyszczenie i wyspoinowanie ściany głównej będącej centralnym elementem pomnika z
bloczków granitowych łupanych.
A5. wymiana na centralnym elemencie pomnika orła betonowego na odlew stalowy.
pomosiądzowany galwanicznie (orzeł wojskowy na tarczy amazonek – przedwojenna forma
wz. 19).
A6. wymiana na centralnym elemencie pomnika płyty pamiątkowej z betonowej na granitową,
„granit Strzegomski” polerowany, kolor czarny z napisem z liter stalowych pomosiądzowanych galwanicznie „ŻOŁNIERZOM WRZEŚNIA ROKU 1939 SPOŁECZEŃSTWO”
B. Remont mogił wojennych skośnych z tablicami – szt. 2:
B.1. Wymiana płyt nakrywowych betonowych skośnych na kamienne – granitowe „granit
Strzegomski” polerowany, kolor szary.
B.2. Czyszczenie i wyspoinowanie opaski mogił z bloczków granitowych łupanych
B.3. Oczyszczenie i odnowienie tablic imiennych i pamiątkowych stalowych grawerowanych
wraz z montażem nowych rozet ozdobnych ze śrubą montażową
C. Wymianę obelisków szt. 2:
C.1.Wymiana obelisków lastrykowych na kamienne – granitowe „granit Strzegomski” polerowany, kolor szary z wstawką (płytką) z czarnego granitu polerowanego z wygrawerowanym napisem.
D. Wymianę nawierzchni chodników:
D.1. wymiana nawierzchni z płytek chodnikowych betonowych na nawierzchnię z kostki
granitowej nieregularnej 7/9cm
D.2 wymiana obrzeży betonowych na obrzeża granitowe 25 x 6cm
D.3 wykonanie podbudowy betonowej gr. 10cm na warstwie odsączającej z piasku
E. Pielęgnacja roślinności:
E.1.Usunięcie zbędnej roślinności – drzewa (tuje) 2 szt.
E.2. Pielęgnacja pozostającej roślinności – drzewa, krzewy oraz niska roślinność ozdobna
G. montaż tablicy informacyjno – edukacyjnej „Trakt Pamięci Bohaterów Bitwy nad Bzurą
1939 r. ”
Zamówienie będzie wykonanie zgodnie z STWiORB, dokumentacją techniczną oraz przedmiarem stanowiącymi załączniki nr 8, 9 i 10 do dokumentacji postępowania. Postępowanie zostało objęte zgłoszeniem robót budowalnych z dnia 13.10.2022 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212314-0 - Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięci

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie ponieważ w terminie zakreślonym w ogłoszeniu do składania ofert tj. do 03 listopada 2022 r. godz. 09:00 nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

2022-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane