Budowa oświetlenia ulicznego dróg gminnych w ul. Tulipanowy Zakątek w miejscowości Dawidy Bankowe oraz ul. Figowa w miejscowości Podolszyn Nowy – Etap II
Gmina Raszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00421698
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00421698/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-03 12:17
- Lokalizacja
- Raszyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e944d1f-4a11-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5342488243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00421698 z dnia 2022-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego dróg gminnych w ul. Tulipanowy Zakątek
w miejscowości Dawidy Bankowe oraz ul. Figowa w miejscowości
Podolszyn Nowy – Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raszyn
1.3.) Oddział zamawiającego: Raszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 2a
1.5.2.) Miejscowość: Raszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@raszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://raszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e944d1f-4a11-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego dróg gminnych w ul. Tulipanowy Zakątekw miejscowości Dawidy Bankowe oraz ul. Figowa w miejscowości
Podolszyn Nowy – Etap II
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e944d1f-4a11-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00421698
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021967/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Projekt i budowa oświetlenia ulicznego w ulicach: na terenie Gminy Raszyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00388719/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.42.2022.DC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81383,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 – „Budowa oświetlenia ulicznego w ul. Tulipanowy Zakątek w miejscowości Dawidy Bankowe”W ramach zamówienia należy wykonać:
- Budowę kablowej linii oświetlenia drogowego – kabel YAKXS 4x25mm2 – 496m
- Montaż słupów oświetleniowych – 11 kpl.
- Montaż opraw oświetleniowych – 11 kpl.
- Wykonanie uziemienia Ru≤10Ω - 1 kpl.
Linię oświetlenia ulicznego w ul. Tulipanowy Zakątek – przyłączenie z istniejącej szafy oświetleniowej zamontowanej na słupie linii nn zasilanej ze stacji transformatorowej nr 12185.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.5.) Wartość części: 73976,98 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 – „Budowa oświetlenia ulicznego w ul. Figowej w miejscowości Podolszyn Nowy”W ramach zamówienia należy wykonać:
- Budowę kablowej linii oświetlenia ulicznego – 96m
- Montaż opraw oświetleniowych – drogowe – 2 kpl.
- Wykonanie uziemienia Ru≤10Ω / bednarka FeZn 25x4 – 1 kpl.
Linię oświetlenia ulicznego w ul. Figowej, należy przyłączyć do istniejącego obwodu oświetlenia zlokalizowanego przy ul. Lawendowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.5.) Wartość części: 26124,38 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły oferty. Ceny oferty najkorzystniejszej, przewyższają kwotę, którą zamawiający przeznaczył na zrealizowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły oferty. Ceny oferty najkorzystniejszej, przewyższają kwotę, którą zamawiający przeznaczył na zrealizowanie zamówienia.
| 2022-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |