Zagospodarowanie terenu przy Al. Solidarności w Tczewie na teren rekreacyjny – Budżet Obywatelski
Gmina Miejska Tczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00421728
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00421728/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-03 12:22
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29580a7f-4e02-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5930005678
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00421728 z dnia 2022-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy Al. Solidarności w Tczewie na teren rekreacyjny – Budżet Obywatelski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Tczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675273
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wrotatczewa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/tczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy Al. Solidarności w Tczewie na teren rekreacyjny – Budżet Obywatelski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29580a7f-4e02-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00421728
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028103/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Zagospodarowanie terenu przy Al. Solidarności w Tczewie na teren rekreacyjny – Budżet Obywatelski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00395598/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.3.37.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu przy Al. Solidarności w Tczewie (dz. nr 43, obręb 4) na teren rekreacyjny, stanowiący miejsce do rekreacji i wypoczynku dla okolicznych mieszkańców osiedla „Suchostrzygi”, zachęcając do spacerów wzdłuż Kanału Młyńskiego.
2. W ramach zadania przewidziany do wykonania jest ciąg spacerowy w postaci naturalnej ścieżki ziemnej o nawierzchni mineralnej oraz obiekty i elementy małej architektury (pergola z tarasem - 1 szt., zestaw piknikowy - 1 szt., ławki z oparciem - 3 szt., kosze na śmieci - 2 szt., stojaki rowerowe – 2 szt.).
3. Szczegółowy zakres robót opisany został w dokumentacji projektowej i STWIORB stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2022-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |