Zakwaterowanie z wyżywieniem funkcjonariuszy (VI)

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00421831
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-03 12:38
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5420207868
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Wykonawcy

7 przyznanych

HASS WASILUK SPÓŁKA KOMANDYTOWABiałystok, PL
425 040 PLN
EUGENIUSZ OSTAPCZUKNarewka, PL
834 900 PLN
JERZY SEWASTYNOWICZPosejnele, PL
379 500 PLN
CENTRUM ODNOWY I FOLKLORU PODLASKIEGO "ETERNITE" S.C. S. ZAWADZKI J. PROSZCZUKWólka Nadbużna 66, PL
364 320 PLN
PAŁAC NA WODZIE FALKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZarzecze, PL
382 720 PLN
BEATA ZAWISTOWSKAWasilków, PL
382 720 PLN
ZDZISŁAW CZARNECKIBiałystok, PL
364 320 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.