Awaryjny remont dróg leśnych Nadleśnictwa Wisła – usuwanie skutków powodzi z podziałem na 3 zadania.
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wisła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00020333
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00020333/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-10 07:40
- Lokalizacja
- Wisła, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-61041980-3e17-425c-aacc-a0b2a266e3bc
- Identyfikator
- 5480077429
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00020333 z dnia 2025-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Awaryjny remont dróg leśnych Nadleśnictwa Wisła – usuwanie skutków powodzi z podziałem na 3 zadania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wisła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 071001932
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czarne 6
1.5.2.) Miejscowość: Wisła
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 338552426
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wisla@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wisla.katowice.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/ ; https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-wisla/zamowienia-publiczne31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Awaryjny remont dróg leśnych Nadleśnictwa Wisła – usuwanie skutków powodzi z podziałem na 3 zadania.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61041980-3e17-425c-aacc-a0b2a266e3bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00020333
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618108
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.26.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą:
Awaryjny remont dróg leśnych Nadleśnictwa Wisła – usuwanie skutków powodzi z podziałem na 3 zadania:
Zadanie nr 1: Awaryjny remont drogi nr 34 w leśnictwie Barania.
Zadanie nr 2: Awaryjny remont drogi nr 35 w leśnictwie Barania.
Zadanie nr 2: Awaryjny remont drogi nr 1 w leśnictwie Malinka.
w miejscowości Wisła, w leśnictwach Barania i Malinka, zgodnie z przedmiarem robót oraz opisem technicznym w zakresie umożliwiającym osiągnięcie założonych celów;
2. Zakres zamówienia obejmuje roboty budowlane:
Dla zadania 1, w leśnictwie Barania, w obrębie Wisła 0002, w jednostce ewidencyjnej Wisła 240303, pgr działki o nr ewidencyjnym: 5408/21; 5408/20; 5408/19; 5408/17; 5408/14; 5408/9.
Dla zadania 2, w leśnictwie Barania, w obrębie Wisła 0002, w jednostce ewidencyjnej Wisła 240303, pgr działki o nr ewidencyjnym: 5408/6; 5408/37; 5408/46; 4565/45.
Dla zadania 3, w leśnictwie Malinka, w obrębie Wisła 0002, w jednostce ewidencyjnej Wisła 240303, pgr działki o nr ewidencyjny: 4565/45; 4565/43; 4564/14; 4564/14; 4564/15; 4564/12; 4482/27; 4482/26; 4482/32; 4479/5; 4477/2; 4477/3; 4476/331; 4476/330.
zgodnie z przedmiarem robót oraz opisem technicznym stanowiącymi integralną część niniejszej SWZ.
3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in.:
Dla zadania 1:
a) Wyrównaniu dziur i kolein w nawierzchni drogi tłuczniem kamiennym.
b) Wykonaniu nawierzchni tłuczniowej na odcinkach wymytych tłuczniem kamiennym.
Tłuczeń kamienny należy przygotować z kamienia łamanego Zamawiającego znajdującego się na składowisku w leśnictwie Barania w obrębie remontowanej nawierzchni drogi. Wykonawca dostarczy kruszarkę mechaniczną.
Dla zadania 2:
a) Wyrównaniu dziur i kolein w nawierzchni drogi tłuczniem kamiennym.
b) Wykonaniu nawierzchni tłuczniowej na odcinkach wymytych tłuczniem kamiennym.
Tłuczeń kamienny należy przygotować z kamienia łamanego Zamawiającego znajdującego się na składowisku w leśnictwie Barania w obrębie remontowanej nawierzchni drogi. Wykonawca dostarczy kruszarkę mechaniczną.
Dla zadania 3:
a) Wyrównaniu dziur i kolein w nawierzchni drogi tłuczniem kamiennym.
b) Wykonaniu nawierzchni tłuczniowej na odcinkach wymytych tłuczniem kamiennym.
Tłuczeń kamienny należy przygotować z kamienia łamanego Zamawiającego znajdującego się na składowisku w leśnictwie Barania w obrębie remontowanej nawierzchni drogi. Wykonawca dostarczy kruszarkę mechaniczną
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108514,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 154573,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108514,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WGB Firma Usługowo - Handlowa Wojciech Gaweł
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5531015416
7.3.3) Ulica: Obrońców Węgierskiej Górki 9
7.3.4) Miejscowość: Węgierska Górka
7.3.5) Kod pocztowy: 34-350
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108514,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-05-01 do 2025-07-018.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |