Dostawa paliw płynnych do pojazdów samochodowych wykorzystywanych przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu i jednostki organizacyjne w roku 2025

POWIAT SIERPECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00020348
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00020348/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-10 07:47
Lokalizacja
Sierpc, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b5681e5-ce57-407b-85c2-fd841722aba7
Identyfikator
7761676252
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyBenzyna bezołowiowa

Wykonawcy

1 przyznane

MEGA SIERPC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSierpc, PL · lot 0
406 490 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00020348 z dnia 2025-01-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw płynnych do pojazdów samochodowych wykorzystywanych przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu i jednostki organizacyjne w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SIERPECKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Sierpcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016169

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 2A

1.5.2.) Miejscowość: Sierpc

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 275 91 01

1.5.8.) Numer faksu: 24 275 91 00 wew. 144

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiat.sierpc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.sierpc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0b5681e5-ce57-407b-85c2-fd841722aba7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliw płynnych do pojazdów samochodowych wykorzystywanych przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu i jednostki organizacyjne w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b5681e5-ce57-407b-85c2-fd841722aba7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00020348

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036842/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa paliw płynnych do pojazdów samochodowych wykorzystywanych przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu i jednostki organizacyjne w roku 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652392

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.32.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 412160,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne tankowanie olejem napędowym (ON) oraz benzyną bezołowiową (Pb95) pojazdów służbowych Starostwa Powiatowego w Sierpcu oraz podległych mu jednostek. Odbiorcami paliw płynnych będą:
- Starostwo Powiatowe w Sierpcu,
- Zarząd Dróg Powiatowych w Sierpcu,
- Centrum Kształcenia Zawodowego w Sierpcu,
- Powiatowy Zespół Jednostek Budżetowych w Sierpcu,
- Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu,
- Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu,
- Dom Pomocy Społecznej w Szczutowie,
- Dzienny Dom Senior +
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sierpcu,
- Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu,
- Powiatowy Dom Dzieci w Szczutowie,
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy,

Zamawiający wymaga aby Wykonawca posiadał stację paliw w odległości nie większej niż 5 km od siedziby Zamawiającego.
Szacunkowe ilości paliw płynnych wynosić będą około:
Olej napędowy (ON) - 59.000 litrów tankowanie na stacji paliw
Benzyna bezołowiowa (Pb 95) - 11.000 litrów tankowanie na stacji paliw,
1.2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości zakupionego paliwa przy zachowaniu stałych upustów wskazanych przez Wykonawcę w formularzu ofertowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 406490,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 406490,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 406490,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEGA SIERPC Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7761001376

7.3.3) Ulica: Wróblewskiego 2a

7.3.4) Miejscowość: Sierpc

7.3.5) Kod pocztowy: 09-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 406490,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-01-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy