„Modernizacja - dostosowanie obiektu administracji gminnej w Brzeźnicy (ul. Krakowska 109 ) w zakresie zapewnienia szeroko pojętej dostępności przestrzeni publicznej.
Gmina Brzeźnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00422132
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00422132/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-03 13:27
- Lokalizacja
- Brzeźnica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-257196e3-493c-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5511123918
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00422132 z dnia 2022-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja - dostosowanie obiektu administracji gminnej w Brzeźnicy (ul. Krakowska 109 ) w zakresie zapewnienia szeroko pojętej dostępności przestrzeni publicznej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182048
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 109
1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-114
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338792029
1.5.8.) Numer faksu: 338792092
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.brzeźnica.pl/przetargi/zamowienia-publiczne-20221.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja - dostosowanie obiektu administracji gminnej w Brzeźnicy (ul. Krakowska 109 ) w zakresie zapewnienia szeroko pojętej dostępności przestrzeni publicznej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-257196e3-493c-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00422132
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024077/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja - dostosowanie obiektów administracji gminnej w Brzeźnicy (ul. Krakowska 111 i ul. Krakowska 109)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387175/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.293.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja - dostosowanie obiektu administracji gminnej w Brzeźnicy (ul. Krakowska 109 ) w zakresie zapewnienia szeroko pojętej dostępności przestrzeni publicznej mającej na celu zwalczanie zakażenia, zapobieganie i rozprzestrzenianie się COVID”
Zakres inwestycji obejmuje remont budynku administracyjnego zlokalizowanego na działce nr 231/173 w celu zapewnienia dostępność i przystosowania obiektu do wymagań stawianych administracji publicznej m.in. w zakresie wykonania:
- stanowisk do obsługi petentów na parterze budynku
- pomieszczenia higieniczno - sanitarne dla petentów na parterze budynku
- remontu pomieszczenia higieniczno - sanitarnego dla pracowników na I piętrze budynku
- pochylni dla niepełnosprawnych i remont schodów zewnętrznych
- oświetlenia awaryjnego
Roboty obejmują w szczególności:
roboty budowlane, instalacje wod. – kan., instalacje centralnego ogrzewania, klimatyzacje, instalacje elektryczne, instalacje niskoprądowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1 do SWZ w tym:
1. Dokumentacja projektowa,
2. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
3. Przedmiar robót ( pomocniczo)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożone oferty zostały odrzucone ponieważ nie zostały podpisane przez Wykonawcę.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 443857,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 534404,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |