Budowa Centrum Kultury Górali Bukowińskich w Brzeźnicy – II etap
Gmina Brzeźnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00422228
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00422228/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-03 13:44
- Lokalizacja
- Brzeźnica, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c8724ac-4e10-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 9241868555
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00422228 z dnia 2022-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Centrum Kultury Górali Bukowińskich w Brzeźnicy – II etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zielonogórska 30
1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-113
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 368 16 19
1.5.8.) Numer faksu: 68 377 16 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugbrzeznica@brzeznica.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznica.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0c8724ac-4e10-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Centrum Kultury Górali Bukowińskich w Brzeźnicy – II etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c8724ac-4e10-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00422228
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00087485/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa budynku użyteczności publicznej Centrum Kultury Górali Bukowińskich w miejscowości Brzeźnica, gmina Brzeźnica - II etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00396036/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKM.271.11.2022.RP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące II etap budowy wolnostojącego budynku użyteczności publicznej pełniącego funkcję – Centrum Kultury Górali Bukowińskich w Brzeźnicy.
Szczegółowy zakres zamówienia przedstawiony jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik Nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wada polega na opublikowaniu przez Zamawiającego na platformie e-Zamówienia zmiany terminu składania ofert, po upływie pierwotnego terminu składania ofert.| 2022-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |