Termomodernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 205 przy ul. Spartańskiej 4 - roboty budowlane
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00422357
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00422357/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-03 14:03
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32c6b8a0-5b62-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 01525964000059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00422357 z dnia 2022-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 205 przy ul. Spartańskiej 4 - roboty budowlane
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mokotow.um.warszawa.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 205 przy ul. Spartańskiej 4 - roboty budowlane2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32c6b8a0-5b62-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00422357
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000299/34/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.41 Termomodernizacja Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 205 przy ul. Spartańskiej 4 - roboty podobne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Przedmiotem zamówienia jest zamówienie podobne do zamówienia podstawowego objętego umową zawartą z Wykonawcą – P.P.H.U. RAF-MAR USŁUGI REMONTOWE Rafał Nowaczek z siedzibą w Warszawie (04-990) przy ul. Pelargonii 7, z dnia 11 sierpnia 2022 r., nr MOK.WID.C/MOK/V/P1/116/I-41/272-20/2022/GZ2396
Zamówienia podstawowego udzielono w wyniku rozstrzygnięcia postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego. Zgodnie z dyspozycją ustawową Zamawiający w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego przewidział możliwość udzielania zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.
Przy szacowaniu wartości zamówienia uwzględniono wartość zamówień podobnych.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-06737ee5-028d-11ed-8000-d680d39e541a
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.100.2022.MKA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 437590,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakresem robót objęta jest termomodernizacja sali sportowej i łącznika sali polegająca na rozbiórce istniejących warstw ścian i dachu, następnie wykonaniu nowych warstw wraz z izolacją. W ramach robót podobnych (etap Ib) Wykonawca dokona rozbiórki istniejących warstw wykończeniowych i izolacyjnych ścian, dachu, orynnowania i obróbek blacharskich oraz pokrycia, a następnie dokona ich termomodernizacji. Podczas prac termomodernizacyjnych niezbędne będzie wykonanie nowych okładzin ścian, izolacji przegród budowlanych, pokrycia dachu jak również wykonanie nowej instalacji odgromowej. Przewidywane ilości docieplenia ścian 474,1 m2 wraz z wyprawą mineralną malowaną farbą silikonową wynoszą 354 m2, docieplenia i pokrycia dachu wynoszą 217,5 m2. Gruz i inne zbędne materiały porozbiórkowe zostaną usunięte z terenu prac.
Zakres robót obejmuje również zagospodarowanie terenu po robotach budowlanych, odtworzenie istniejących elementów ogrodzenia jak również dostosowanie sali i łącznika dla osób niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. RAF-MAR USŁUGI REMONTOWE Rafał Nowaczek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5320023152
7.3.3) Ulica: ul. Pelargonii 7
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-990
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 589000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |