Modernizacja rozbiegu do skoku w dal oraz bieżni lekkoatletycznej prostej przy boisku szkolnym w Lipowcu Kościelnym

Gmina Lipowiec Kościelny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00422486
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00422486/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-03 14:22
Lokalizacja
Lipowiec Kościelny, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f9e58a5-4944-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
5691760028
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00422486 z dnia 2022-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja rozbiegu do skoku w dal oraz bieżni lekkoatletycznej prostej przy boisku szkolnym w Lipowcu Kościelnym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipowiec Kościelny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378232

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowiec Kościelny 213

1.5.2.) Miejscowość: Lipowiec Kościelny

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-545

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 236555028

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lipowieckoscielny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lipowieckoscielny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lipowieckoscielny.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja rozbiegu do skoku w dal oraz bieżni lekkoatletycznej prostej przy boisku szkolnym w Lipowcu Kościelnym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f9e58a5-4944-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00422486

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00057191/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja rozbiegu do skoku w dal oraz bieżni lekkoatletycznej prostej przy boisku szkolnym w Lipowcu Kościelnym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00395279/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BGP.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakres zamówienia wchodzi:
- przebudowa istniejącej bieżni prostej w wym. ok. 5x75 m. na bieżnię lekkoatletyczną prostą 4 o łącznej długości 75 m. i nawierzchni poliuretanowej,
- przebudowa istniejącej skoczni do skoku w dal o łącznej długości rozbiegu 30 m. montaż belki wykonanej ze sklejki wodoodpornej montowanej w ramie stalowej, ocynkowanej oraz zeskoczni o nawierzchni piaskowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 02.11.2022 r. do godz. 10:00 nie zostały złożone żadne oferty. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2022-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane