Wymiana poszycia dachowego budynku magazynowego

MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI EKOMUZEUM IM.JANA PAZDURA W STARACHOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00422489
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00422489/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-03 14:23
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-819b2230-149a-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
6641943885
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie muzeówRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00422489 z dnia 2022-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana poszycia dachowego budynku magazynowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI EKOMUZEUM IM.JANA PAZDURA W STARACHOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292650289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wielkopiecowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 412754083

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marek.zelazko@ekomuzeum.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ekomuzeum.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-819b2230-149a-11ed-b950-8227d40187e8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana poszycia dachowego budynku magazynowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-819b2230-149a-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00422489

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039784/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wymiana poszycia dachowego budynku magazynowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00294127/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.26.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 51240,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Wymiana istniejącego azbestowo-cementowego poszycia dachowego budynku magazynowego nr 108 na pokrycie z blachy płaskiej na rąbek stojący. Istniejący budynek magazynowy nr 108 jest budynkiem parterowym. W budynku znajdują się pomieszczenia magazynowe w których przechowywane są eksponaty muzealne oraz sprzęt porządkowy. Dostęp do pomieszczeń magazynowych poprzez drzwi i bramy, bezpośrednio z zewnątrz budynku. Budynek przekryty dachem dwuspadowym mansardowym o konstrukcji stalowo-drewnianej i stalowej krytym azbestowo-cementowymi płytami falistymi. Podstawowe parametry budynku istniejącego: długość: 18,82m, szerokość:9,80m, wysokość:5,48m, powierzchnia zabudowy: 184,44 m2, Powierzchnia użytkowa 173,92 m2, Kubatura budynku 840,12 m3.
Płyty azbestowo-cementowe wykonawca złoży w sąsiedztwie obiektu w miejscu wskazanym przez zamawiającego. Azbest zostanie odebrany przez specjalistyczną firmę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212313-3 - Roboty budowlane w zakresie muzeów

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2022-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane