Modernizacja szkół podstawowych w m. Borowa, Mirków i Siedlec w ramach grantu pn. Dostępne Szkoły w Gminie Długołęka, z podziałem na 3 części (zadania)
Gmina Długołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00422528
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00422528/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-03 14:32
- Lokalizacja
- Długołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aa717e38-4096-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00422528 z dnia 2022-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja szkół podstawowych w m. Borowa, Mirków i Siedlec w ramach grantu pn. Dostępne Szkoły w Gminie Długołęka, z podziałem na 3 części (zadania)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Długołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dlugoleka.bip.net.pl/?c=8351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja szkół podstawowych w m. Borowa, Mirków i Siedlec w ramach grantu pn. Dostępne Szkoły w Gminie Długołęka, z podziałem na 3 części (zadania)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa717e38-4096-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00422528
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030809/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.49 Modernizacja szkół w m. Borowa, Mirków, Siedlec w ramach grantu pn. Dostępne szkoły w Gminie Długołęka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Współfinansowanie w ramach grantu na realizację przedsięwzięcia pn. "Dostępne szkoły w gminie Długołęka" otrzymanego w ramach projektu "Dostępna Szkoła" finansowanego z ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00371944/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.58.2022.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 554350,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - modernizacja szkoły podstawowej w m. Mirków w ramach grantu pn. Dostępne Szkoły w gminie Długołęka.SP Mirków
1)wykonanie progu w drzwiach głównego wejścia do budynku
2)wykonanie nowego stanowiska postojowego dla OzN przy północno - wschodnim (środkowym) wejściu do budynku szkoły;
3)wykonanie zabudowy podschodowej dla przechowywania wózków oraz sprzętów dla OzN;
4)przebudowa balustrady i poręcze na klatce schodowej środkowej;
5)przebudowa balustrady i poręcze na klatce schodowej północnej
6)przebudowa poręczy na 5 stopniach wyrównawczych
7)montaż folii zaciemniającej w górnych oknach sali gimnastycznej;
8)modernizacja łazienki dla OzN
9)prace remontowe na stołówce
10)prace remontowe i wykończeniowe na sali terapii sensorycznej;
11)wymiana drzwi do pomieszczeń rewidalizacyjnych na I piętrze
12)inne roboty w pomieszczeniach rewidalizacyjnych na I piętrze
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 168570,13 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - modernizacja szkoły podstawowej w m. Borowa w ramach grantu pn. Dostępne Szkoły w gminie Długołęka.SP Borowa
1) dostosowanie wejścia głównego do budynku do standardów MDS
2) podział pomieszczeń w sali terapii sensorycznej
3) przebudowa auli szkolnej
4) klatki schodowe w budynku – przebudowa balustrad i poręczy
5) zabudowa podschodowa dla przechowywania wózków oraz sprzętów dla OzN
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 158829,66 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 - modernizacja szkoły podstawowej w m. Siedlec w ramach grantu pn. Dostępne Szkoły w gminie Długołęka.SP Siedlec
1)zabudowa podschodowa dla przechowywania wózków oraz sprzętów dla OzN + gniazdo ładowania schodołazu
2)balustrady i poręcze na klatkach schodowych
3)remont dwóch sąsiednich klas do wymagań MDS
4)montaż folii zaciemniającej w oknach sali gimnastycznej;
5)prace remontowe w sali terapii sensorycznej;
6)wymiana drzwi do wytypowanych pomieszczeń (biblioteka, sekretariat, pedagog/psycholog, logopeda, pielęgniarka)
7)wykonanie dodatkowych robót w bibliotece
8)wymiana oświetlenia w pomieszczeniu pedagoga szkolnego
9)modernizacja toalety dla OzN
10)montaż rolety w oknie na końcu korytarza i p. strona płn-wsch
11)wymiana oświetlenia na korytarzach szkolnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 226950,64 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, tj. do dnia 20.10.2022 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Wobec powyższego, Zamawiający postąpił jak w sentencji.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, tj. do dnia 20.10.2022 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Wobec powyższego, Zamawiający postąpił jak w sentencji.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, tj. do dnia 20.10.2022 r. do godziny 10:00 wpłynęła jedna oferta złożona przez:
oferta nr 1: C-VERCIAL SP Z O.O. ul. Deszczowa 16A/22, 53-024 Wrocław z ceną brutto 344 400,00 zł.
Złożona oferta przewyższa środki jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia, tj. kwotę w wysokości 235 500,00 zł brutto. Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie zwiększy kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty. Wobec powyższego, Zamawiający postąpił jak w sentencji.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344400,00 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |