Opracowanie dokumentacji projektowej: „Poprawa atrakcyjności głównego traktu handlowego miasta poprzez budowę parku kieszonkowego przy ul. Ofiar Terroru i przebudowa dojścia do toalet na ROSIE"
Miasto Rydułtowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00422770
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-03 16:03
- Lokalizacja
- Rydułtowy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6471017693
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Wykonawcy
2 przyznane
ML DESIGN PIOTR LILLA, REMIGIUSZ MACHEJ S.C.Jastrzębie-Zdrój, PL
37 500 PLNML DESIGN PIOTR LILLA, REMIGIUSZ MACHEJ S.C.Jastrzębie-Zdrój, PL
37 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.