Zakup licencji HCL Domino Complete Collaboration
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00423268
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-04 09:20
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
Wykonawcy
2 przyznane
EPACTA SYSTEMY INFORMACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrówka, PL
249 642,03 PLNEPACTA SYSTEMY INFORMACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrówka, PL
249 642,03 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.