Przebudowa dróg na terenie gminy Przemyśl
Gmina Przemyśl
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00423285
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00423285/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-04 09:23
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e3a00f7-4875-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7952306299
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00423285 z dnia 2022-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie gminy Przemyśl
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przemyśl
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900298
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Borelowskiego
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 0-16 6704800
1.5.8.) Numer faksu: 0-16 670 52 77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminaprzemysl@home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaprzemysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaprzemysl.bip.gov.pl/2022-r/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg na terenie gminy Przemyśl2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e3a00f7-4875-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00423285
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00054969/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Przebudowa drogi gminnej nr 116463R Ujkowice -Debry
1.1.30 Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Kuńkowce - sięgacz od Cyganówki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00384305/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.16.ZP.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przebudowa drogi gminnej nr 116463R Ujkowice – DebryOpis zamierzeń projektowych:
Długość drogi: 544 mb
Szerokość jezdni: 3,50 m
Szerokość poboczy: 0,50 m
Ogólny zakres robót obejmuje:
1) Wyrównanie i zagęszczenie mechaniczne istniejącej podbudowy kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie
2) Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego (warstwa ścieralna gr. 4 cm oraz warstwa wiążąca gr. 6 cm)
3) Wykonanie obustronnego pobocza z kruszywa łamanego wraz z dwukrotnym utrwaleniem powierzchniowym nawierzchni emulsją asfaltową i grysem kamiennym
4) Przebudowa istniejących zjazdów indywidualnych oraz na drogi wewnętrzne
5) Remont (wymiana) istniejących przepustów pod drogą
6) Odmulenie rowów drogowych
7) Regulacja pionowa infrastruktury podziemnej (sieć wodociągowa oraz gazowa)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 618244,97 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Kuńkowce – sięgacz od CyganówkiOpis zamierzeń projektowych:
Długość drogi: 35 mb
Szerokość jezdni: 2,5 m
Szerokość poboczy: 0,50 m
Ogólny zakres robót obejmuje:
1) Wykonane koryta pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni
2) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego (warstwa dolna gr 15 cm oraz górna gr. 8 cm)
3) Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego (warstwa ścieralna gr. 4 cm oraz warstwa wiążąca gr. 4 cm)
4) Przebudowa istniejących zjazdów indywidualnych
5) Wykonanie pobocza z kruszywa łamanego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 27400,13 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 688078,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 759392,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 688078,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG SP Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 010676681
7.3.3) Ulica: Parzniewska
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.5) Kod pocztowy: 05-800
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 688078 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 33 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wyznaczył termin składania i otwarcia ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego na dzień 24.10.2022 r. Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24.10.2022 r. do godz. 08:30
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postepowaniu albo żadnej oferty
w związku z powyższym unieważnia się postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp;
| 2022-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |