Wzmocnienie nawierzchni dróg powiatowych 3833W oraz 4135W.
Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00423293
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00423293/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-04 09:24
- Lokalizacja
- Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29c407a3-4969-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5291577473
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00423293 z dnia 2022-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wzmocnienie nawierzchni dróg powiatowych 3833W oraz 4135W.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014976316
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: R. Traugutta 41
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227240570
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdgm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdgm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzdgm_grodzisk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budowa i utrzymanie dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wzmocnienie nawierzchni dróg powiatowych 3833W oraz 4135W.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29c407a3-4969-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00423293
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023142/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wzmocnienie nawierzchni dróg powiatowych 3833W oraz 4135W
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387603/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.43.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Roboty obejmują wykonanie robót drogowych polegających na wykonaniu wzmocnienia nawierzchni dróg powiatowych 3833W oraz 4135W.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie wzmocnienia nawierzchni jezdni:
2.1. Droga powiatowa nr 4135W
• Wykonanie frezowania korekcyjnego istniejącej nawierzchni – średnia grubość: 2-3cm, wykonania warstwy wiążącej z betonu asfaltowego grubość średnia 5 cm, wykonania warstwy ścieralnej grubość średnia 4cm – łączna powierzchnia robót wynosi 2432,00m2
• Rozbiórka istniejących warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni, ułożenie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm wraz z zagęszczeniem mechanicznym – średnia grubość warstwy po zagęszczeniu – 10cm, ułożenie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego – średnia grubość 7cm - łączna powierzchnia robót wynosi 2209,00m2
2.2. Droga powiatowa nr 3833W
• Wykonanie frezowania korekcyjnego istniejącej nawierzchni – średnia grubość: 2-3cm, wykonania warstwy wiążącej z betonu asfaltowego grubość średnia 5 cm, wykonania warstwy ścieralnej grubość średnia 4cm – łączna powierzchnia robót wynosi 874,00m2
• Miejscowe wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, po uprzednim sfrezowaniu – średnia grubość 7cm - łączna powierzchnia robót wynosi 1500,00m2,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.). W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta, a jej cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W związku z powyższym postępowanie należało unieważnić.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1340700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1340700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |