Budowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie gminy Chorkówka

GMINA CHORKÓWKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00423487
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00423487/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-04 10:05
Lokalizacja
Chorkówka, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d1a1a80e-4f6f-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6842367402
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie parków tematycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00423487 z dnia 2022-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie gminy Chorkówka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHORKÓWKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440525

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 175

1.5.2.) Miejscowość: Chorkówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-458

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pkolek@chorkowka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chorkowka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://chorkowka.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie gminy Chorkówka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1a1a80e-4f6f-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00423487

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007620/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Budowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie gminy Chorkówka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00398606/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIŚ.271.1.14.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach inwestycji zostaną wykonane dwa zadania: zagospodarowanie terenu za Domem Ludowym w Zręcinie oraz budowę wieży widokowej w Zręcinie.
W ramach zagospodarowania terenu za Domem Ludowym w Zręcinie zaplanowano miejsca wypoczynku i rekreacji dla wszystkich grup wiekowych, m.in. plac zabaw, pumptruck, wiatę oraz modernizację nawierzchni boiska sportowego z elementami do gier zespołowych (bramki, kosze do koszykówki). Zaprojektowany został funkcjonalny układ komunikacyjny, nasadzenia, a także elementy małej architektury takie jak ławki, kosze na śmieci.
Natomiast wieża widokowa o funkcji rekreacyjnej zostanie wybudowana na działce nr 3 w Zręcinie. Będzie obiektem wielokondygnacyjnym o konstrukcji drewnianej z platformą widokową. Główną część obiektu rozplanowano na rzucie kwadratu o boku długości około 9,30 m z dobudowanym otwartym pomieszczeniem wielofunkcyjnym – gospodarczym na rzucie kwadratu o boku długości około 6,26 m, z platformą widokową z balustradą z desek o wysokości min. 110 cm zabezpieczającą przed upadkiem, platformy pośrednie z balustradą o wysokości min. 110 cm z zabezpieczeniem przeciw upadkowym wykonanym z siatki metalowej nierdzewnej. Pomost widokowy będzie znajdował się na poziomie 23,30 m. Dach przykryty blachą, szczyt kalenicy 30,65m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212120-3 - Roboty budowlane w zakresie parków tematycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu
2022-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane