Przebudowa boiska sportowego w m. Chodkowo Działki

Miasto i Gmina Bodzanów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00423921
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00423921/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-04 11:25
Lokalizacja
Bodzanów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2abc26e-4ecc-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7743211034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneElementy gotoweRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie różnych nawierzchniWznoszenie ogrodzeńRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00423921 z dnia 2022-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boiska sportowego w m. Chodkowo Działki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bodzanów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015626

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bankowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Bodzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-470

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bodzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bodzanow.bipgmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.bodzanow.pl/wiadomosci/3/lista/przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa boiska sportowego w m. Chodkowo Działki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2abc26e-4ecc-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00423921

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025009/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa boiska sportowego w m. Chodkowo - Działki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00397619/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.204.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa boiska sportowego w m. Chodkowo-Działki; na ul. Wyszogrodzkiej 21 w Chodkowie-Działkach, gm. Bodzanów; na działce o nr ewid. 76/5, obręb geod. Chodkowo.
Zadanie jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2022”
Zamawiający zaleca wykonanie wizji lokalnej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223821-7 - Elementy gotowe

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp, ponieważ cena lub koszt oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Uzasadnienie faktyczne:
W postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego złożone zostały dwie oferty tj. oferta Wykonawcy AP-TRANS Adam Przedpełski i oferta Wykonawcy Konsorcjum firm P.P.H.U TEZI VET Gabinet Weterynaryjny TEZI Łukasz Paczewski oraz P.H.U OK-BUD Piotr Morawski.
Oferta Wykonawcy AP-TRANS Adam Przedpełski została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, natomiast druga oferta złożona w powyższym postępowaniu przez Konsorcjum firm P.P.H.U TEZI VET Gabinet Weterynaryjny TEZI Łukasz Paczewski oraz P.H.U OK-BUD Piotr Morawski przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, w związku z czym postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 769912,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 769912,35 PLN

2022-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane