Budowa zbiornika wody pitnej wraz z zagospodarowaniem terenu infrastrukturą techniczną na działce 81/9 w miejscowości Klimkówka
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Chełmiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00423957
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00423957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-04 11:34
- Lokalizacja
- Chełmiec, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49b32278-35c1-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 00004907522163
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00423957 z dnia 2022-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zbiornika wody pitnej wraz z zagospodarowaniem terenu infrastrukturą techniczną na działce 81/9 w miejscowości Klimkówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Chełmiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00004907522163
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Papieska 2
1.5.2.) Miejscowość: Chełmiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-395
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 548 02 24
1.5.8.) Numer faksu: 18 548 02 43
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chelmiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelmiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/chelmiec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zbiornika wody pitnej wraz z zagospodarowaniem terenu infrastrukturą techniczną na działce 81/9 w miejscowości Klimkówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49b32278-35c1-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00423957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000161/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa zbiornika wody pitnej wraz z zagospodarowaniem terenu infrastrukturą techniczną na działce 81/9 w miejscowości Klimkówka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00352501/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGKIM.271.22.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie zbiornika wody pitnej wraz z infrastrukturą techniczną oraz towarzyszącą w miejscowości Klimkówka, gmina Chełmiec. Inwestycja realizowana jest w celu zapewnienia stabilnego i niezależnego od okresowych rozbiorów wody zaopatrzenia w wodę pitną mieszkańców miejscowości Klimkówka, części Wielopola, Naściszowej, Januszowej, Piątkowej oraz Paszyna. Przedsięwzięcie będzie także obejmowało wyznaczenie dwóch stref ciśnienia dla miejscowości Klimówka, w celu zapewnienia normatywnego ciśnienia dla odbiorców „górnej części miejscowości”. W ramach inwestycji planowana będzie rozbudowa części wodociągu w miejscowości Klimkówka, budowa infrastruktury drogowej w zakresie dróg dojazdowych do zbiornika, remont istniejących komór redukcyjnych, budowa WLZ oraz podłączenie nowego obiektu do systemu monitoringu zintegrowanego systemu zarządzania majątkiem sieci ZGKiM Chełmiec.
Przedsięwzięcie obejmuje wykonie dokumentacji projektowej, projektu budowlanego oraz wykonawczego wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego wszystkich stosownych uzgodnień i pozwoleń w tym: pozwolenia na budowę, pozwoleń i operatów wodno-prawnych, decyzji środowiskowych oraz innych decyzji i uzgodnień niezbędnych do ukończenia realizacji inwestycji. Wykonawca w ramach realizacji zadania będzie także zobowiązany do uzyskania w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie nowego zbiornia wody wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Pełna odpowiedzialność za osiągnięcie celów związanych z realizacją przedsięwzięcia będzie spoczywać na Wykonawcy. Dodatkowo Wykonawca zobowiąże się do udzielenia gwarancji na okres 60 miesięcy od daty podpisania protokołu końcowego w ramach realizacji przedmiotowej inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45000000-7 - Roboty budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3300000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4874490,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3300000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSWIERTEL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342928281
7.3.4) Miejscowość: Świdnik
7.3.5) Kod pocztowy: 33-312
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 330000000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |