Zakup i dostawa fabrycznie nowych samochodów o napędzie hybrydowym na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Poznaniu
WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT OCHRONY ŚRODOWISKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00424249
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-04 12:25
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9720527579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
3 przyznane
KAMIŃSKI AUTOMOTIVE POZNAŃ SPÓŁKA AKCYJNAKomorniki, PL
88 398 PLNKAMIŃSKI AUTOMOTIVE POZNAŃ SPÓŁKA AKCYJNAKomorniki, PL
88 398 PLNBEMO MOTORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
121 104 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.