Sporządzenie planu ogólnego gminy Janów Podlaski

GMINA JANÓW PODLASKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00020676
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00020676/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-10 08:44
Lokalizacja
Janów Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1247184-830f-4847-8c83-acdee3bfcf02
Identyfikator
5372251327
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00020676 z dnia 2025-01-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sporządzenie planu ogólnego gminy Janów Podlaski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JANÓW PODLASKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Janów Podlaski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bialska 6A

1.5.2.) Miejscowość: Janów Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-505

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 833413073

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@janowpodlaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugjanowpodlaski.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1247184-830f-4847-8c83-acdee3bfcf02

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sporządzenie planu ogólnego gminy Janów Podlaski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1247184-830f-4847-8c83-acdee3bfcf02

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00020676

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032365/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Sporządzenie planu ogólnego gminy Janów Podlaski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00672136

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BUA.271.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje opracowanie planu ogólnego gminy Janów Podlaski, o którym mowa w art. 13a ustawy z dnia 27
marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1130), w tym opracowanie
ekofizjograficzne oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzeniem i uchwalaniem planu ogólnego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

UZASADNIENIE PRAWNE UNIEWAŻNIENIA POSTĘPOWANIA
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, zgodnie z którym „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
UZASADNIENIE FAKTYCZNE UNIEWAŻNIENIA POSTĘPOWANIA:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego, ponieważ do upływu terminu składania ofert, tj. do 09.01.2025 r. do godziny 12:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2025-01-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi