„Remont drogi gminnej w miejscowości Chlewice Nr 350012T odcinka w km 1+250 – 1+820”

GMINA MOSKORZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00424496
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00424496/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-04 13:09
Lokalizacja
Moskorzew, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71e7f458-3d78-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6090000655
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00424496 z dnia 2022-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej w miejscowości Chlewice Nr 350012T odcinka w km 1+250 – 1+820”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOSKORZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398971

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 42

1.5.2.) Miejscowość: Moskorzew

1.5.3.) Kod pocztowy: 29-130

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@moskorzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.moskorzew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://moskorzew.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont drogi gminnej w miejscowości Chlewice Nr 350012T odcinka w km 1+250 – 1+820”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71e7f458-3d78-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00424496

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00364414/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKZ.271.1.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi gminnej w miejscowości Chlewice Nr 350012T odcinka w km 1+250 – 1+820”
Długość remontowanego odcinka drogi: 570 m.
W zakres robót wchodzą;
 roboty przygotowawcze – roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, mechaniczne ścinanie istniejących poboczy,
 mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową,
 wykonanie warstwy wyrównawczej z masy mineralno-asfaltowej o średniej grubości 5 cm,
 wykonanie warstwy ścieralnej o grubości 4 cm z betonu asfaltowego,
 wykonanie poboczy z kruszyw łamanych o grubości 10 cm na szerokości 0,50 m.
2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w:
 specyfikacjach technicznych,
 przedmiarach robót,
 projekcie umowy,
które stanowią załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu, pn. „Remont drogi gminnej w miejscowości Chlewice Nr 350012T odcinka w km 1+250 – 1+820” do dnia otwarcia tj. 11.10.2022 r. do godz. 9:00 wpłynęły 3 oferty: ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DUKT Sp. z o.o., ul. Zakładowa 17, 26-052 Nowiny na kwotę 253776,06 zł brutto, TRANZIT Sp. z o. o., Lubachowy 68, 29-130 Moskorzew na kwotę 260811,66 zł brutto, Przedsiębiorstwo Drogowe WOJTRANS Sp. z o.o., ul. Bartosza Głowackiego 93, 28-300 Jędrzejów na kwotę 293490,05 zł brutto. Działając na podstawie art. 222 ust. 4 ww. ustawy, Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia w wysokości: - 220 000, 00 zł brutto. Złożone w postępowaniu oferty przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć ww. kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

2022-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane