Remont drogi leśnej bitumicznej nr 220/00260 (dojazd pożarowy nr 21) w leśnictwie Krakowiany
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sławno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00424836
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00424836/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-04 14:11
- Lokalizacja
- Sławno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-326f1721-4ae9-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8390011902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00424836 z dnia 2022-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi leśnej bitumicznej nr 220/00260 (dojazd pożarowy nr 21) w leśnictwie Krakowiany
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sławno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528288
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Mireckiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Sławno
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 598102433
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: slawno@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.slawno.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwo.slawno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność z zakresu gospodarki leśnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi leśnej bitumicznej nr 220/00260 (dojazd pożarowy nr 21) w leśnictwie Krakowiany2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-326f1721-4ae9-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00424836
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00391425/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.2701.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 326604,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi leśnej bitumicznej nr 220/00260 (dojazd pożarowy nr 21) w leśnictwie Krakowiany, działki nr: 232, 233, 234, 235, 236, 260, 261, 262 obręb ewidencyjny Stary Kraków, gmina Sławno, powiat sławieński, woj. zachodniopomorskie.
Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem w szczególności:
a) roboty pomiarowe – odcinek drogi o dł. 431,00 m,
b) mechaniczne karczowanie krzaków i podszycia,
c) oczyszczenie terenu po wykarczowaniu,
d) oczyszczenie rowów z namułu o gr. 20 cm z wyprofilowaniem skarp rowu,
e) plantowanie poboczy – ścięcie 10 cm warstwy,
f) oczyszczenie przepustów z namułu,
g) roboty ziemne,
h) warstwa górna podbudowy z kruszywa łamanego 0/16 o śr. gr. 13,5 cm,
i) nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych z warstwą wiążącą asfaltową z betonu AC11W o gr. po zagęszczeniu 4 cm,
j) mechaniczne czyszczenie i skropienie istniejącej podbudowy emulsją asfaltową bitumicznej jezdni,
k) nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych z warstwą wiążącą asfaltową z betonu AC8S o gr. po zagęszczeniu 4 cm,
l) zjazdy: mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża, warstwa dolna z gruzobetonu frakcji 0/63 o gr. 20 cm, nawierzchnia z kruszywa łamanego o gr. 7 cm frakcji 0/31,5,
m) pobocza z kruszywa łamanego o gr. 8 cm frakcji 0/31,5,
n) wymiana przepustów o łącznej dł. 18 m,
o) obudowa wlotów i wylotów przepustów,
p) odtworzenie nawierzchni na dwóch zjazdach.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Dokumentacja Projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiar robót – stanowiące odpowiednio załączniki nr 3 i 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |