Wsparcie, aktualizacja i rozwój oprogramowania sQola Integra, Qdeklaracje, ePrzedQola w roku 2025

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KATOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00020739
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00020739/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-10 08:50
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57d9d2d1-f9f3-4029-9576-39b33cfea3c5
Identyfikator
9542223043
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rozbudowa oprogramowania przetwarzania celu prowadzenia transakcji i rozliczeńUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

Wykonawcy

1 przyznane

QNT SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot 0
41 170,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00020739 z dnia 2025-01-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wsparcie, aktualizacja i rozwój oprogramowania sQola Integra, Qdeklaracje, ePrzedQola w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KATOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271521223

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Graniczna 27

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-017

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@cuw.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cuwkatowice.bip.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wsparcie, aktualizacja i rozwój oprogramowania sQola Integra, Qdeklaracje, ePrzedQola w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57d9d2d1-f9f3-4029-9576-39b33cfea3c5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00020739

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00082296/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Utrzymanie oprogramowani / serwis platformy Sqola Integra i Qdeklaracje na rok 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596329

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Wobec konieczności przedłużenia świadczenia usług których przedmiotem jest: nadanie praw dostępu, nowelizacja oprogramowania wynikającej ze zmian legislacyjnych, nowelizacja oprogramowania wynikająca ze zmian wprowadzonych przez dostawcę oprogramowania, nowelizacja oprogramowania wynikająca z wprowadzonych przez CUW Katowice zmian funkcjonalnych, prowadzenia konsultacji/szkoleń i wsparcia technicznego dla oprogramowania użytkowanego przez Centrum Usług Wspólnych w Katowicach obejmującego: moduł Finansowo - Księgowy systemu sQola Integra, moduł Płace systemu sQola Integra, moduł Kadry systemu sQola Integra, moduł AZF systemu sQola Integra, moduł ST systemu sQola Integra, moduł ARP systemu sQola Integra, moduł AsA systemu sQola Integra, moduł PPK systemu sQola Integra, program Qdeklaracje, platformę do rozliczeń przedszkoli ePrzedsQola.
Cd. w Informacjach dodatkowych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/747/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wsparciu, aktualizacji i rozwoju oprogramowania sQola Integra, Qdeklaracje, ePrzedQola, w roku 2025.
Usługa, szczegółowo opisana w umowie będącej załącznikiem nr 2, zapewniająca Zamawiającemu:
1. dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, dla programów:
• modułu Finansowo - Księgowy systemu sQola Integra,
• modułu Płace systemu sQola Integra,
• modułu Kadry systemu sQola Integra,
• modułu AZF systemu sQola Integra,
• modułu ST systemu sQola Integra,
• modułu ARP systemu sQola Integra,
• modułu AsA systemu sQola Integra,
• modułu PPK systemu sQola Integra,
• programu Qdeklaracje,
• Programu Obsługi Dochodów Przedszkoli ePrzedsQola
(zwanych dalej Oprogramowaniem) wynikających z:
1.1. wprowadzonych przez Wykonawcę zmian funkcjonalnych (minimalnie dwa razy w roku),
1.2. zmian legislacyjnych zapewniających prawidłowe działanie dotychczasowych funkcjonalności i zgodność z nowymi przepisami prawa.
1.3. zmian wprowadzonych na życzenie Zamawiającego.
2. dostępu do bezpłatnych, dla zamawiającego szkoleń w formie online tj. zdalnie z siedziby Wykonawcy lub udostępnionego piliku wideo, z wprowadzonych w pkt 1.1, 1.2 i 1.3 zmian w w/w oprogramowaniu, przy czym szkolenia te będą realizowane do 5 dni roboczych przed datą ich wdrożenia,
3. dostępu do szkoleń przeprowadzania na życzenie Zamawiającego tj. dodatkowych, odpłatnych konsultacji i pomocy w użytkowaniu Oprogramowania, realizowanych w siedzibie Zamawiającego,
4. dostępu do konsultacji on-line i pomocy w użytkowaniu Oprogramowania, realizowanych zdalnie z siedziby Wykonawcy.
5. dostępu do Programu Obsługi Dochodów Przedszkoli będącej aplikacją WEB realizowań na serwerach Wykonawcy w zakresie:
5.1. zapewnienia odpowiedniej Infrastruktury Zamawiającego niezbędnej dla prawidłowego działania Programu dla 66 jednostek wczesnoszkolnych obsługiwanych przez Zamawiającego oraz zapewnienia odrębnego dla Zamawiającego dostępu do Programu celem prawidłowego rozliczenia jednostek i administrowania systemem.
5.2. zapewnienia prawidłowego działania Programu w nowych wersjach przeglądarek internetowych (Firefox, Microsoft Edge oraz Chrom).
5.3. zapewnienia kolokacji danych o wysokiej dostępności, hostingu i domeny,
5.4. czasu realizacji zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 72232000-0 - Rozbudowa oprogramowania przetwarzania celu prowadzenia transakcji i rozliczeń

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6310102123

7.3.3) Ulica: Knurowska 19

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.5) Kod pocztowy: 41-800

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41170,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-03-02
2025-01-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi