Cz. I Projekt budowlany oświetlenia ulicznego drogi powiatowej w m. Olszanka w ramach zadania pn. „Zamontowanie lamp oświetleniowych (doświetlenie) wzdłuż drogi powiatowej do cmentarza” Cz. II Za ....
GMINA PODEGRODZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00425044
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00425044/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-04 14:52
- Lokalizacja
- Podegrodzie, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-965387fa-506c-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7343456306
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00425044 z dnia 2022-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Cz. I Projekt budowlany oświetlenia ulicznego drogi powiatowej w m. Olszanka w ramach zadania pn. „Zamontowanie lamp oświetleniowych (doświetlenie) wzdłuż drogi powiatowej do cmentarza”
Cz. II Za ....
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PODEGRODZIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892593
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 248
1.5.2.) Miejscowość: Podegrodzie
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-386
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@podegrodzie.pl, przetargi@podegrodzie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podegrodzie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugpodegrodzie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Cz. I Projekt budowlany oświetlenia ulicznego drogi powiatowej w m. Olszanka w ramach zadania pn. „Zamontowanie lamp oświetleniowych (doświetlenie) wzdłuż drogi powiatowej do cmentarza”Cz. II Za ....
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-965387fa-506c-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00425044
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025243/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Projekt budowlany oświetlenia ulicznego drogi powiatowej w m. Olszanka w ramach zadania pn. „Zamontowanie lamp oświetleniowych (doświetlenie) wzdłuż drogi powiatowej do cmentarza”
1.1.22 Zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia ulicznego drogi gminnej w m. Podegrodzie w ramach zadania pn. „Zakup słupów i montaż lamp na ul. św. Anny
1.3.13 Nadzór inwestorski dla zadania: Zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia ulicznego drogi gminnej w m. Podegrodzie w ramach zadania pn. „Zakup słupów i montaż lamp na ul. św. Anny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00402604/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DIN-ZA.271.1.29.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ nr I: „Projekt budowlany oświetlenia ulicznego drogi powiatowej w m. Olszanka w ramach zadania pn. „Zamontowanie lamp oświetleniowych (doświetlenie) wzdłuż drogi powiatowej docmentarza”
Zamówienie obejmuje:
a) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Projekt budowy oświetlenia ulicznego drogi powiatowej w m. Olszanka w ramach zadania pn. „Zamontowanie lamp oświetleniowych (doświetlenie) wzdłuż drogi powiatowej do cmentarza”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 a, b do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 18292,68 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ nr II: „Zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia ulicznego drogi gminnej w m. Podegrodzie w ramach zadania pn. „Zakup słupów i montaż lamp na ul. św. Anny”Zamówienie obejmuje:
a) Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z rozbudową oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej 293758K, dz. nr ew. 941/1 w miejscowości Podegrodzie – kontynuacja oświetlenia ulicy św. Anny, zgodnie z zał. graficznym „cz. II - mapa poglądowa z lokalizacją inwestycji - Podegrodzie”. Zakres zadania obejmuje zaprojektowanie i wybudowanie 4 lamp oświetlenia ulicznego od istniejącego oświetlenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 a, b do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 33036,35 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ nr III: „Nadzór inwestorski dla zadania: Zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia ulicznego drogi gminnej w m. Podegrodzie w ramach zadania pn. „Zakup słupów i montaż lamp na ul. św. Anny”Zamówienie obejmuje:
1) Przedmiotem Zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej nad inwestycją realizowaną przez Gminę Podegrodzie w zakresie w jakim mowa w dokumentacji zamówienia oraz w art. 25 – 27 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. prawo budowlane (Dz.U. z 2021 r. poz. 2351) nad realizacją zadania p.n.: Zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia ulicznego drogi gminnej w m. Podegrodzie w ramach zadania pn. „ Zakup słupów i montaż lamp na ul. św. Anny”
Inwestycja będzie polegała na rozbudowie oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej 293758K, dz. nr ew. 941/1 w miejscowości Podegrodzie – kontynuacja oświetlenia ulicy św. Anny, zgodnie z zał. graficznym „cz. II - mapa poglądowa z lokalizacją inwestycji - Podegrodzie”. Zakres obowiązków obejmuje nadzór nad budową 4 lamp oświetlenia ulicznego od istniejącego oświetlenia.
Inspektor Nadzoru powinien posiadać uprawnienia: do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.5.) Wartość części: 1097,57 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji p.n.
„Cz. I Projekt budowlany oświetlenia ulicznego drogi powiatowej w m. Olszanka w ramach zadania pn. „Zamontowanie lamp oświetleniowych (doświetlenie) wzdłuż drogi powiatowej do cmentarza”
Cz. II Zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia ulicznego drogi gminnej w m. Podegrodzie w ramach zadania pn. „Zakup słupów i montaż lamp na ul. św. Anny”
Cz. III Nadzór inwestorski dla zadania: Zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia ulicznego drogi gminnej w m. Podegrodzie w ramach zadania pn. „Zakup słupów i montaż lamp na ul. św. Anny” zostało unieważnione dla części nr I, II i III:
1) na podstawie:
art. 255 pkt. 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 z późn. zm.) – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
U Z A S A D N I E N I E
W wyznaczonym terminie do składania ofert tj. 04.11.2022 r., do godz. 9.00 nie wpłynęła żadna oferta na przedmiotowe postępowanie dla części I, II i III.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji p.n.
„Cz. I Projekt budowlany oświetlenia ulicznego drogi powiatowej w m. Olszanka w ramach zadania pn. „Zamontowanie lamp oświetleniowych (doświetlenie) wzdłuż drogi powiatowej do cmentarza”
Cz. II Zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia ulicznego drogi gminnej w m. Podegrodzie w ramach zadania pn. „Zakup słupów i montaż lamp na ul. św. Anny”
Cz. III Nadzór inwestorski dla zadania: Zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia ulicznego drogi gminnej w m. Podegrodzie w ramach zadania pn. „Zakup słupów i montaż lamp na ul. św. Anny” zostało unieważnione dla części nr I, II i III:
1) na podstawie:
art. 255 pkt. 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 z późn. zm.) – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
U Z A S A D N I E N I E
W wyznaczonym terminie do składania ofert tj. 04.11.2022 r., do godz. 9.00 nie wpłynęła żadna oferta na przedmiotowe postępowanie dla części I, II i III.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji p.n.
„Cz. I Projekt budowlany oświetlenia ulicznego drogi powiatowej w m. Olszanka w ramach zadania pn. „Zamontowanie lamp oświetleniowych (doświetlenie) wzdłuż drogi powiatowej do cmentarza”
Cz. II Zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia ulicznego drogi gminnej w m. Podegrodzie w ramach zadania pn. „Zakup słupów i montaż lamp na ul. św. Anny”
Cz. III Nadzór inwestorski dla zadania: Zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia ulicznego drogi gminnej w m. Podegrodzie w ramach zadania pn. „Zakup słupów i montaż lamp na ul. św. Anny” zostało unieważnione dla części nr I, II i III:
1) na podstawie:
art. 255 pkt. 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 z późn. zm.) – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
U Z A S A D N I E N I E
W wyznaczonym terminie do składania ofert tj. 04.11.2022 r., do godz. 9.00 nie wpłynęła żadna oferta na przedmiotowe postępowanie dla części I, II i III.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |