Remont Prokuratury Rejonowej w Jarocinie

PROKURATURA OKRĘGOWA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00425089
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00425089/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-04 15:03
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c353560c-342b-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6222242793
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK TROIŃSKIJarocin, PL · lot 0
453 109 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00425089 z dnia 2022-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Prokuratury Rejonowej w Jarocinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PROKURATURA OKRĘGOWA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000569510

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krotoszyńska 37

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 59 57 420

1.5.8.) Numer faksu: 62 59 57 313

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.poowp@prokuratura.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ostrow.po.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c353560c-342b-11ed-8832-4e4740e186ac

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont Prokuratury Rejonowej w Jarocinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c353560c-342b-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00425089

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00082707/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem budynku Prokuratury Rejonowej w Jarocinie przy Al. Niepodległości 19, 63-200 Jarocin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00349403/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3027-7.261.19.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 293766,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem budynku Prokuratury Rejonowej w Jarocinie przy Al. Niepodległości 19, 63-200 Jarocin.

3.2. Zakres zamówienia obejmuje:
3.2.1. Wykonanie pionowej izolacji termicznej i przeciwwilgociowej ścian piwnic.
3.2.2. Wykonanie przepony poziomej ścian z zastosowaniem kremów iniekcyjnych.
3.2.3. Wykonanie tynków renowacyjnych oraz malowania ścian i sufitów farbami silikatowymi o wysokiej dyfuzyjności w piwnicy.
3.2.4. Montaż kratki wentylacyjnej wraz z obróbką osadzenia.
3.2.5. Montaż nawietrzaków okiennych ciśnieniowych w górnej części ramy okiennej.
3.2.6. Remont dachu nad wiatrołapem od strony podwórza (na przybudówce).
3.2.7. Wymian obróbek blacharskich przy kominie.
3.2.8. Remont schodów zewnętrznych przy wejściu głównym do budynku prokuratury.
3.2.9. Remont schodów zewnętrznych przy wejściu tylnym do budynku prokuratury.
3.2.10. Malowanie pomieszczeń wewnątrz budynku.
3.2.11. Przełożenie rur, licznika wody poza pomieszczenie archiwum.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 453109,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 453109,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 453109,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - HANDLOWE MAREK TROIŃSKI, skrócona P.B.H. MAREK TROIŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363306597

7.3.3) Ulica: ul. Powstańców Wielkopolskich 83A

7.3.4) Miejscowość: Wilkowyja

7.3.5) Kod pocztowy: 63-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 453109 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2022-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane