Świadczenie usług przez specjalistów w ramach zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego – edycja 2.
SOSW Będzin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00425289
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-04 20:41
- Lokalizacja
- Będzin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6251583597
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji specjalnejUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi rehabilitacyjne
Wykonawcy
7 przyznanych
Joanna GałeczkaBędzin, PL
12 320 PLNGabriela RaczyńskaDąbrowa Górnicza, PL
12 600 PLNAndrzej KotłowskiBędzin, PL
12 320 PLNEwa CharuzaSiewierz, PL
12 600 PLNHanna PaciuchBędzin, PL
8800 PLNJoanna Belter-CzerniakDąbrowa Górnicza, PL
9900 PLNDorota KaszniaBędzin, PL
9900 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.