Wybór ekspertów do opracowania 5 programów kursów dla różnych grup zawodowych. Części: 1÷20. Postępowanie znak: ZZP.ZP.412.05.2022
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00425298
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-05 08:46
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5251553851
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Wykonawcy
11 przyznanych
Mirosława PietruczukŁódź, PL
10 000 PLNBarbara DołęgowskaSzczecin, PL
5000 PLNAlina OlenderLublin, PL
10 000 PLNPIOTR POMIANOWSKIWarszawa, PL
9840 PLNOlga Stasikowska-KanickaŁódź, PL
10 000 PLNEwa Dziurda-JózefowskaKrasnik, PL
7900 PLNMałgorzata StarońGóra Kalwaria, PL
7900 PLNMonika MazurWarszawa, PL
7900 PLNJolanta PanasiukLublin, PL
4500 PLNJustyna Żulewska-WrzosekLegionowo, PL
4500 PLNEwa GackaŁódź, PL
4500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.