Przebudowa chodnika na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż drogi powiatowej nr 1068K ul. Główna w Bolesławiu
Powiat Olkuski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00425453
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00425453/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-07 07:31
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6f6d6aa-38cb-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6372024678
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00425453 z dnia 2022-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa chodnika na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż drogi powiatowej nr 1068K ul. Główna w Bolesławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Olkuski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255045
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Olkusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sp.olkusz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp.olkusz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_olkusz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa chodnika na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż drogi powiatowej nr 1068K ul. Główna w Bolesławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6f6d6aa-38cb-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00425453
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024976/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa chodnika na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż drogi powiatowej nr 1068K ul. Główna w Bolesławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00355767/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OZP.272.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje przebudowę chodnika na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż drogi powiatowej nr 1068K ul. Głównej w Bolesławiu na długości około 500 mb wg dokumentacji technicznej.
Zamówienie polegać będzie na przebudowie chodnika na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż drogi powiatowej nr 1068K ul. Głównej w miejscowości Bolesław o długości około 0,5 km i szerokości 4 m. W ramach przebudowy zostanie wykonane: roboty ziemne koparkami, ręczne formowanie nasypów, rozbiórka chodników, rozebranie krawężników wraz z ławą z betonu wraz z wywiezieniem gruzu, ułożenie krawężników, ułożenie obrzeży betonowych, wykonanie podbudowy z kruszywa, ułożenie nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm, humusowanie, obsianie skarp, demontaż i montaż koszy na śmieci, demontaż i montaż ławki, przestawienie słupa teletechnicznego, przeróbka istniejących schodów, remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych oraz przebrukowanie nawierzchni z kostki betonowej na zjazdach.
Kostkę z rozbiórki należy oczyścić, złożyć na palety, zabezpieczyć folią i przewieźć w miejsce wskazane przez Zamawiającego.
Wykonawca zadania jest zobowiązany przed przystąpieniem do robót zlecić nadzory właścicielom sieci uzbrojenia terenu zgodnie z pismami tychże gestorów tj. PSG, Orange, PWiK Olkusz, Tauron, Wody Polskie itd. oraz wykonać dokumentację powykonawczą dla ww. właścicieli zgodnie z wymaganiami gestora danej sieci. Koszty wymienione powyżej należy ująć w kosztach ogólnych bez dodatkowych wyliczeń.
Przed rozpoczęciem robót Wykonawca zobowiązany jest do opracowania we własnym zakresie projektu czasowej organizacji ruchu oraz zgodnego z nim oznakowania dróg na czas prowadzenia robót.
Uwaga!
Zamawiający informuje, że nie posiada wersji edytowalnej załącznika nr 7 do SWZ.
Wykonawca prac jest zobowiązany do wykonania przedmiotu umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, normami techniczno-budowlanymi i zasadami wiedzy technicznej, w szczególności z uwzględnieniem zasad projektowania uniwersalnego, w ten sposób, iż po zakończeniu realizacji zadania, droga będzie uwzględniać niezbędne warunki do korzystania z niej przez osoby ze szczególnymi potrzebami, o których mowa w ustawie z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
UWAGA! Z uwagi na fakt, że zadanie dofinansowane jest ze środków PROW na lata 2014-2020, Wykonawca oświadcza, że jest świadomy, iż w interesie Zamawiającego jest terminowa realizacja zamówienia. W przypadku niedotrzymania terminu umownego wskazanego w ust. 1, zachodzi ryzyko utraty dofinansowania i powstania w związku z tym szkody po stronie Zamawiającego, której pokrycia będzie się od Wykonawcy domagał Zamawiający.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 536998,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 969966,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 536998,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „GAMEX” Grzegorz Żurek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 637-011-26-68
7.3.3) Ulica: Osiek 233
7.3.4) Miejscowość: Olkusz
7.3.5) Kod pocztowy: 32-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 536998,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |