Remont nawierzchni DW 771 Wiślica-Strożyska w m. Górki wraz z korektą łuków poziomych w m. Wiślica ( Plac Solny) oraz naprawą poboczy w m. Strożyska
Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00425459
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00425459/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-07 07:35
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecede6ba-3e3b-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 9591506120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00425459 z dnia 2022-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni DW 771 Wiślica-Strożyska w m. Górki wraz z korektą łuków poziomych w m. Wiślica ( Plac Solny) oraz naprawą poboczy w m. Strożyska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich
1.3.) Oddział zamawiającego: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 72
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-602
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szdw.kielce.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,101460,e026f6efe6e8d4e908a843ca062df860.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni DW 771 Wiślica-Strożyska w m. Górki wraz z korektą łuków poziomych w m. Wiślica ( Plac Solny) oraz naprawą poboczy w m. Strożyska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecede6ba-3e3b-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00425459
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037685/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.37 Remont nawierzchni DW 771 Wiślica-Strożyska w m. Górki wraz z korektą łuków poziomych w m. Wiślica oraz naprawą poboczy w m. Strożyska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00366009/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ŚZDW.N-WZ.222.1.65.2022.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 292856,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont nawierzchni DW 771 Wiślica-Strożyska w m. Górki wraz z korektą łuków poziomych w m. Wiślica ( Plac Solny) oraz naprawą poboczy w m. Strożyska, zadanie będzie polegało na:
1) Wykonaniu korekty łuków poziomych na DW nr 771 w m. Wiślica - Plac Solny km 0+3450+460 roboty obejmują:
-Rozebranie krawężników, betonowych 15x30·cm na podsypce cementowo-piaskowej wraz z ławą betonową;
-Rozebranie krawężników granitowych 20x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej wraz z ława betonową;
- Rozebranie nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej gr. 8,0 cm;
- Rozebranie podbudowy z kruszywa gr. 15 cm;
- Rozebranie obrzeża betonowego 6x20cm;
- Rozebranie ław krawężnikowych;
- Wykonanie wykopów mechanicznie w gruncie kat III z transportem urobku na nasyp samochodami na odl. do 5km (zdjęcie warstwy humusu gr 10cm);
- Roboty ziemne koparkami przedsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi do 6·km, koparka 0,40·m3, grunt kategorii III Koryto pod konstrukcję chodnika gr 20 cm i konstrukcje chodnika;
- Roboty ziemne koparkami przedsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi do 6·km, koparka 0,40·m3, grunt kategorii III Koryto pod konstrukcję poszerzenia gr 65 cm;
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni wykonywane ręcznie w gruncie kat. II-IV;
- Warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym Rc 3/4 gr. 25 cm;
- Podbudowa zasadnicza z betonu cementowego C 30/37 XF4 gr. 20 cm;
- Nawierzchnia z kostki kamiennej 15/17o grubości 15 cm na podsypce z betonu cementowego C12/15 - grubości 5 cm;
- Krawężniki kamienne o wymiarach 20x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej oraz ławie betonowej z oporem - beton C12/15 (materiał z rozbiórki);
- Krawężniki kamienne o wymiarach 15x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej oraz ławie betonowej z oporem - beton C12/15;
- Obrzeża betonowe, 20x8·cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin zaprawą cementową na ławie betonowej z betonu C12/15;
- Warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym Rc 3/4 gr. 15 cm;
- Warstwa podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywa 0/31,5 C90/3 gr. 15 cm;
- Nawierzchnie z kostki brukowej betonowej, grubość 8·cm, na podsypce cementowo-piaskowej, kostka szara;
2) Wykonanie remontu nawierzchni na DW nr 771 w m. Górki, km 4+520 – 4+748 i 5+300 – 5+370 roboty obejmują:
- Frezowanie istniejącej nawierzchni (lokalnie) gr.4cm, bez odwozu;
- Warstwa ścieralna z AC11 S dla kat. ruchu KR 4, gr. warstwy po zagęszczeniu 6cm wraz
z dostarczeniem masy z miejsca wytworzenia, po skropieniu nawierzchni emulsją asfaltową.
3) Wykonanie naprawy poboczy na DW nr 771 w m. Strożyska, km 7+780 – 8+500 roboty obejmują:
- Ścinka zawyżonych poboczy , przy średniej grubości 10cm wraz z uzupełnieniem w razie potrzeby miejsc zaniżonych pozyskanym materiałem ze ścinki , ( odwóz materiału ze ścinki w zakresie wykonawcy)
- Uzupełnienie poboczy kruszywem frakcji 0-31,5 wraz z zagęszczeniem śr. gr. 12 cm ( materiał wykonawcy)
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 396433,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 456705,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 396433,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anna Kwiatkowska "KWIAT-KOP" Budownictwo Roboty Ziemne
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551045125
7.3.3) Ulica: ul. C.K Norwida 2
7.3.4) Miejscowość: Busko -Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 28-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396433,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-10-25 do 2022-12-238.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |