"Sukcesywna dostawa lekkiego oleju opałowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim oraz jednostek podległych w 2025 roku.”

Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00020817
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00020817/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-10 08:58
Lokalizacja
Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf1dec2d-7bb8-4f42-a1e9-5b4feefbd2af
Identyfikator
8231627536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

"ARAN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W WYSZKOWIE SPÓŁKA KOMANDYTOWAWyszków, PL · lot 0
472 320 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00020817 z dnia 2025-01-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Sukcesywna dostawa lekkiego oleju opałowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim oraz jednostek podległych w 2025 roku.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581771

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 23

1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 257817400

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-sokolowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-sokolowski.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-sokolowski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Sukcesywna dostawa lekkiego oleju opałowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim oraz jednostek podległych w 2025 roku.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf1dec2d-7bb8-4f42-a1e9-5b4feefbd2af

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00020817

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034294/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sukcesywna dostawa lekkiego oleju opałowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim oraz jednostek podległych w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616439

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Fn.272.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 419618,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia:
a) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do zbiorników magazynowych Zamawiającego oleju opałowego lekkiego lub równoważnego o parametrach określonych w szczególności w normie PN-C-96024, potwierdzonych przy każdej dostawie właściwymi dokumentami, dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim oraz jednostek podległych w ilości ok. 120 000 litrów.
b) Olej opałowy winien być dostarczony na własny koszt i ryzyko Wykonawcy z zastrzeżeniem prawa do ograniczenia ilościowego w ciągu realizacji umowy.
c) Dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z potrzebami Zamawiającego, przy czym Zamawiający zastrzega prawo do ograniczenia przedmiotu umowy w zakresie ilościowym, jeżeli faktyczne zużycie oleju będzie niższe od szacowanego.
d) Informacje dotyczące ceny:
 Dostarczona ilość oleju opałowego określona będzie w temperaturze rzeczywistej.
 Olej opałowy będzie sprzedawany po cenie netto obowiązującej u producenta w dniu złożenia zamówienia (podanej na stronie internetowej producenta) z zastosowaniem stałego rabatu (upust zaproponowany przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym) oraz w ilości zamówionej przez Zamawiającego w temperaturze rzeczywistej plus obowiązujący podatek VAT). Cena o której mowa powyżej zawiera koszty transportu, ubezpieczeń, załadunku i podatkowe oraz wszelkie inne koszty Wykonawcy.
e) Olej opałowy będzie dostarczany przez Wykonawcę autocysterną wyposażoną w zalegalizowany licznik odmierzający ilość oleju i drukarkę.
f) Przy każdej dostawie Wykonawca jest zobowiązany na własny koszt dostarczyć dokument potwierdzający wymaganą jakość oleju opałowego w tym spełnienie parametrów wymienionych w 5.3 lit. a) oraz dokumenty pozwalające na identyfikację producenta, u którego Wykonawca dokonał zakupu dostarczonego oleju.
g) Wykonawca będzie dostarczał olej opałowy na wniosek telefoniczny lub e-mail od przedstawiciela Zamawiającego.
h) Wykonawca zobowiązany będzie:
 dostarczyć i napełnić zbiorniki znajdujące się na terenie nieruchomości Powiatu Sokołowskiego oraz jego jednostek organizacyjnych:
• Sokołów Podlaski ul Oleksiaka Wichury 3;
• Sokołów Podlaski ul. Sadowa 11, I Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie;
• Wirów al. Jana Pawła II 2 ,08-304 Jabłonna Lacka Dom Pomocy Społecznej;
 co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem uzgodnić z Zamawiającym termin dostawy.
 dostarczyć Zamawiającemu ilość oleju opałowego w terminie do 5 dni roboczych od złożenia zamówienia.
i) Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za szkody i następstwa nieszczęśliwych wypadków wynikające z nieprawidłowej realizacji zamówienia lub niewłaściwego oznakowania i zabezpieczenia miejsca wyładunku.
j) Wykonawca ma obowiązek znać i stosować przepisy dotyczące ochrony środowiska naturalnego i bezpieczeństwa ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 472320,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 472320,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 472320,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARAN Sp. z o.o. w Wyszkowie Sp. komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 762-198-18-19

7.3.3) Ulica: Serocka 39

7.3.4) Miejscowość: Wyszków

7.3.5) Kod pocztowy: 07-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 472320,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2025-01-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy