Dostawa mieszanek mlecznych i smoczków dla niemowląt
MEGREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00425531
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-07 08:21
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6342670310
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty dla niemowląt
Wykonawcy
5 przyznanych
Salus International Sp. z o.o.Katowice, PL
12 692,6 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
5518,95 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
2142 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
392,91 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
392,91 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.