25.Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów/szkoleń dla nauczycieli kształcenia zawodowego oraz kursów/szkoleń dla uczniów w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Nowosolskim
POWIAT NOWOSOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00425563
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-07 08:30
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9251972202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
4 przyznane
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
16 512 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
7200 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
4704 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
5800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.