USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAW I KONSERWACJI ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW WYKRYWANIA I SYGNALIZACJI POŻARU ZAINSTALOWANYCH W REJONIE DZIAŁANIA 24 WOG GIŻYCKO, W 2025 ROKU.
24 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00020919
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00020919/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-10 09:11
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb58b462-f5be-4190-94e5-85aeb9c34d0f
- Identyfikator
- 8451975009
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00020919 z dnia 2025-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAW I KONSERWACJI ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW WYKRYWANIA I SYGNALIZACJI POŻARU ZAINSTALOWANYCH W REJONIE DZIAŁANIA 24 WOG GIŻYCKO, W 2025 ROKU.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.3.) Oddział zamawiającego: 24 WOG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280602118
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 20
1.5.2.) Miejscowość: Giżycko
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 24wog.zam@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://24wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/24wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wojskowa Jednostka Budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAW I KONSERWACJI ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW WYKRYWANIA I SYGNALIZACJI POŻARU ZAINSTALOWANYCH W REJONIE DZIAŁANIA 24 WOG GIŻYCKO, W 2025 ROKU.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb58b462-f5be-4190-94e5-85aeb9c34d0f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00020919
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00009026/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.25 Naprawy i konserwacje elektronicznych systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595045
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 68/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie napraw i konserwacji elektronicznych systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru zainstalowanych w rejonie działania 24 WOG Giżycko, w 2025 roku.
2. Szczegółowe informacje dotyczące warunków zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdego z zadań zawierają:
2.1. Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ;
2.2. Projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ;
2.3 Zestawienie cenowe – załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie może tej kwoty zwiększyć.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2025-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |