Dzierżawa sezonowego (mobilnego) lodowiska sztucznie mrożonego w sezonie zimowych 2022/2023

Powiat Pilski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00426508
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00426508/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-11-08 08:48
Lokalizacja
Piła, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-80431f2b-3361-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7642611565
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt zimowyRóżne maszyny specjalnego zastosowaniaSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuMaszyny do konserwacji loduUrządzenia chłodnicze i mrożąceInstalowanie urządzeń mrożących

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁGORZATA PIECHAJastrzębie-Zdrój, PL · lot 0
210 330 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00426508 z dnia 2022-11-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dzierżawa sezonowego (mobilnego) lodowiska sztucznie mrożonego w sezonie zimowych 2022/2023

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pilski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570799480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: aleja Niepodległości 33/35

1.5.2.) Miejscowość: Piła

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@powiat.pila.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.pila.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/662848

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dzierżawa sezonowego (mobilnego) lodowiska sztucznie mrożonego w sezonie zimowych 2022/2023

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80431f2b-3361-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00426508

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028453/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Dzierżawa sezonowego (mobilnego) lodowiska sztucznie mrożonego w sezonie zimowym 2022/2023

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00346228/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.69.2022.I

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa sezonowego (mobilnego) lodowiska sztucznie mrożonego w sezonie zimowym 2022/2023 o wymiarach 20x40 m przy Stadionie Powiatowym w Pile przy ul. Okrzei 4.
2. Lokalizację lodowiska przedstawia Załącznik nr 5 do SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ.
4. Jeżeli w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia znajdują się nazwy producentów służą one do określenia pożądanego standardu realizacji zamówienia. Wykonawca może zaoferować równoważny przedmiot zamówienia odpowiadający co najmniej parametrom wskazanego wyposażenia.
5. Zamawiający wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej.
6. Złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej.
7. Miejsce wizji lokalnej: Stadion Powiatowy w Pile, ul. Okrzei 4.
8. Odbycie wizji lokalnej jest możliwe po wcześniejszym ustaleniu terminu, w dniach: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.
9. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z Wydziałem Zamówień Publicznych tel. 67 210 94 42.
10. Z przeprowadzonej wizji lokalnej zostanie sporządzona informacja z odbycia wizji lokalnej – wzór stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
11. Złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37411000-2 - Sprzęt zimowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42990000-2 - Różne maszyny specjalnego zastosowania

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

37481000-3 - Maszyny do konserwacji lodu

42513000-5 - Urządzenia chłodnicze i mrożące

45331231-4 - Instalowanie urządzeń mrożących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210330,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264167,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 210330,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anddecor Plus Małgorzata Piecha

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6332182388

7.3.3) Ulica: ul. Wyzwolenia 130A

7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 44-338

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 210330,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2022-11-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy