„Wykonanie zastępcze robót budowlanych w budynkach użyteczności publicznej”

Gmina Uścimów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00426556
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00426556/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-08 08:53
Lokalizacja
Stary Uścimów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c70c4b0d-4f9b-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7141943167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00426556 z dnia 2022-11-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie zastępcze robót budowlanych w budynkach użyteczności publicznej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Uścimów

1.3.) Oddział zamawiającego: Uścimów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019804

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Uścimów 37

1.5.2.) Miejscowość: Stary Uścimów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-109

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uscimow.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.uguscimow.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uguscimow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=108

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie zastępcze robót budowlanych w budynkach użyteczności publicznej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c70c4b0d-4f9b-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00426556

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00051529/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Wykonanie zastępcze robót budowlanych w budynkach użyteczności publicznej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 Oś priorytetowa 5 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna 5.2. Efektywność energetyczna sektora publicznego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00400206/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPF.271.27.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zastępcze robót budowlanych w budynkach użyteczności publicznej zgodnie z rozdziałem IV ust. 3 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wszczął postępowanie w dniu 19.10.2022 r. Termin składania ofert został wyznaczony na dzień 04.11.2022 r. na godz. 12.00. W dniu 31.10.2022 r. do Zamawiającego zostały skierowane pytania od Wykonawców dotyczące przedmiotu zamówienia. Ze względu na
szczegółowy charakter oraz obszerny zakres pytań Zamawiający uznał, że przygotowanie odpowiedzi na przedmiotowe pytania będzie skutkowało wydłużeniem terminu składania ofert.
Termin na wykonanie przedmiotu zamówienia został wyznaczony na dzień 16.12.2022 r. Mając na uwadze, że wydłużenie terminu składania ofert o okres niezbędny na przygotowanie odpowiedzi na pytania Wykonawców może wynieść około 1 – 2 tygodni, Zamawiający uznał, że termin na
wykonanie zamówienia będzie niemożliwy do dotrzymania przez potencjalnego Wykonawcę.
Zamawiający nie ma możliwości zmiany terminu wykonania przedmiotu niniejszego zamówienia.
Inwestycja jest objęta umową o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej, w związku z czym wykonanie prac po terminie obowiązywania umowy o dofinansowanie, który upływa w dniu 31.12.2022 r. skutkowałoby utratą dofinansowania i tym samym środków na realizację przedmiotowego zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ zaistniały nowe okoliczności, które powodują, że dalsze prowadzenie postępowania jest bezcelowe.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

2022-11-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane