Transport uczniów do przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych wraz z opieką w roku szkolnym 2022/2023
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00426560
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-08 08:53
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9542223043
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
4 przyznane
IRENEUSZ KOZIEŁŚwiętochłowice, PL
78 526 PLNGRZEGORZ ANTCZAKKatowice, PL
75 081,6 PLNGRZEGORZ ANTCZAKKatowice, PL
75 081,6 PLNMATEUSZ KOWALSKILędziny, PL
135 179,26 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.