Zakup i dostawa fantomów oraz symulatorów na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00427597
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-08 10:58
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393033097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
SymulatorySymulatory szkoleniowe
Wykonawcy
6 przyznanych
OPENMEDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
20 000 PLNOPENMEDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
25 000 PLNOPENMEDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
25 000 PLNOpenMedis spółka z ograniczona odpowiedzialnościąKraków, PL
55 000 PLNOpenMedis spółka z ograniczona odpowiedzialnościąKraków, PL
25 000 PLNOPENMEDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
35 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.