„Rewitalizacja części zabytkowego parku w Ostrówku na cele kulturalne i turystyczne”
Gmina Siedlce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00427783
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00427783/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-08 11:24
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c95543cb-4946-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8212443829
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00427783 z dnia 2022-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja części zabytkowego parku w Ostrówku na cele kulturalne i turystyczne”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siedlce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582552
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Asłanowicza 10
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 63 325 40 w. 56
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.gochnio@gminasiedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-siedlce
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminasiedlce.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rewitalizacja części zabytkowego parku w Ostrówku na cele kulturalne i turystyczne”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c95543cb-4946-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00427783
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034607/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.56 Rewitalizacja części zabytkowego parku w Ostrówku na cele kulturalne i turystyczne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387152/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OZF.271.142.2022.JGG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rewitalizacja części zabytkowego parku w Ostrówku na cele kulturalne i turystyczne- roboty budowlane
ZAKRES ZAMÓWIENIA:
1.Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej na działce nr ew. 2/10 w miejscowości Ostrówek, gm. Siedlce.
Szczegółowy zakres zamówienia zgodny z:
1. Dokumentacją projektową,
2. Szczegółową specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót,
3. Przedmiarami robót opisującymi przedmiot zamówienia,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 6 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia dla części 1)
Dodatkowe informacje w Rozdziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 1922264,51 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Rewitalizacja części zabytkowego parku w Ostrówku na cele kulturalne i turystyczne – dostawa samochodu - Busa osobowego o napędzie elektrycznym - szt. 1.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 6 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia dla części 2).
Dodatkowe informacje w Rozdziale III SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 219512,20 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym bez negocjacji
w wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 26.10.2022 r. do godz. 11:00
w części 1) Rewitalizacja części zabytkowego parku w Ostrówku na cele kulturalne
i turystyczne – roboty budowlane - wpłynęła jedna oferta i w części 2) Rewitalizacja części zabytkowego parku w Ostrówku na cele kulturalne i turystyczne – dostawa samochodu - wpłynęła jedna oferta. Ceny złożonych ofert przewyższają kwoty przeznaczone
na sfinansowanie zamówienia w części 1) i 2). Zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia: w części 1): 1.700.000,00 złotych brutto,
a w części 2): 270.000,00 złotych brutto. Zamawiający nie może zwiększyć tych kwot do cen złożonych ofert.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2050070,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2050070,30 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym bez negocjacji
w wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 26.10.2022 r. do godz. 11:00
w części 1) Rewitalizacja części zabytkowego parku w Ostrówku na cele kulturalne
i turystyczne – roboty budowlane - wpłynęła jedna oferta i w części 2) Rewitalizacja części zabytkowego parku w Ostrówku na cele kulturalne i turystyczne – dostawa samochodu - wpłynęła jedna oferta. Ceny złożonych ofert przewyższają kwoty przeznaczone
na sfinansowanie zamówienia w części 1) i 2). Zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia: w części 1): 1.700.000,00 złotych brutto,
a w części 2): 270.000,00 złotych brutto. Zamawiający nie może zwiększyć tych kwot do cen złożonych ofert.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344500,00 PLN
| 2022-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |