Budowa, przebudowa - modernizacja wodociągu w miejscowości Bliżyce, Sokolniki i Trzebniów wraz ze studniami wodomierzowymi

GMINA NIEGOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00428849
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00428849/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-08 13:46
Lokalizacja
Niegowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9761768c-3423-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
5771960580
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00428849 z dnia 2022-11-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa, przebudowa - modernizacja wodociągu w miejscowości Bliżyce, Sokolniki i Trzebniów wraz ze studniami wodomierzowymi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEGOWA

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Niegowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000539970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: SOBIESKIEGO

1.5.2.) Miejscowość: Niegowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-320

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48343151020

1.5.8.) Numer faksu: +48343151020

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@niegowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niegowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/30608/summary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa, przebudowa - modernizacja wodociągu w miejscowości Bliżyce, Sokolniki i Trzebniów wraz ze studniami wodomierzowymi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9761768c-3423-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00428849

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020966/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa, przebudowa - modernizacja wodociągu w miejscowości Bliżyce, Sokolniki i Trzebniów wraz ze studniami wodomierzowymi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPV.271.1.17.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6723711,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa, przebudowa - modernizacja wodociągu w miejscowości Bliżyce, Sokolniki i Trzebniów wraz ze studniami wodomierzowymi, obejmująca w szczególności roboty:
Dla robót w m. Sokolniki (I)
przebudowę wodociągu wraz z przyłączami w ilości 102 Wodociąg należy wykonać metodą bezwykopową wzdłuż drogi jako przewiert horyzontalny . Przejścia poprzeczne w metodzie przewiertu płucząco wiercącego.
Wodociąg wykonać z rur PE RC, armatura żeliwna. Przyłącze wody należy podłączyć do wodociągu źródłowego za pomocą nawiertki NWZ PE. Do odejścia należy zamontować zasuwę domową . Do budowy przyłącza wodnego należy zastosować rury ciśnieniowe PE100 SDR11 z atestem konstrukcyjnym. Połączenia oraz kolana wykonać za pomocą kształtki elektrooporowej. Na każdej posesji przewidziano zabudowę studni wodomierzowej. W studni wodomierzowej należy przewidzieć zabudowę zaworów odcinających, wodomierza klasy C z możliwością zdalnego odczytu oraz zawory antyskażeniowego typ EA.
Z dokumentacji wynika mniejsza ilość przyłączy ale w związku z rozbudową mieszkaniową należy przyjąć do wyceny ww wartość -102 szt.

Dla robót w m. Bliżyce (II)

przebudowę wodociągu wraz z przyłączami w ilości 58 .Wodociąg należy wykonać metodą bezwykopową wzdłuż drogi jako przewiert horyzontalny .Przejścia poprzeczne w metodzie przewiertu płucząco wiercącego.
Wodociąg wykonać z rur PE RC, armatura żeliwna. Przyłącze wody należy podłączyć do wodociągu źródłowego za pomocą nawiertki NWZ PE. Do odejścia należy zamontować zasuwę domową . Do budowy przyłącza wodnego należy zastosować rury ciśnieniowe PE100 SDR11 z atestem konstrukcyjnym. Połączenia oraz kolana wykonać za pomocą kształtki elektrooporowej. Na każdej posesji przewidziano zabudowę studni wodomierzowej. W studni wodomierzowej
należy przewidzieć zabudowę zaworów odcinających, wodomierza klasy C z możliwością zdalnego
odczytu oraz zawory antyskażeniowego typ EA.W ramach zadania planowany jest również remont ujęcia wody oraz zbiornika, wraz z montażem zewnętrznych opraw oświetleniowych. Etap od węzła W16 do HP27, został już wykonany i nie jest objęty niniejszym zamówieniem.
Z dokumentacji wynika mniejsza ilość przyłączy ale w związku z rozbudową mieszkaniową należy przyjąć do wyceny ww wartość -58 szt.


Dla robót w m.Trzebniów, ul. Kościelna (III)

budowę sieci wodociągowej zlokalizowanej na dz. nr 2148, 1841, 1842, 1885 przy ul. Kościelnej w Trzebniowie. W ramach inwestycji zrealizowany zostanie::
• wodociąg z rur PE 100 SDR11 o średnicy 110 mm i długości 95,05 m,
• przepięte zostaną do projektowanego wodociągu istniejące przyłączą w ilości.
Projektowany wodociąg należy połączyć z istnie¬jącą siecią z pomocą mufy elektrooporowej. Rury i kształtki łączone będą na drodze zgrzewania doczołowego oraz elektroporowego. Na odejściu od wodociągu, bezpośrednio za włączeniem, oraz na odejściach od wodociągu w miejscach docelowych przyłączy należy zamontować zasuwy odcinające kołnierzowe z żeliwa sferoidalnego z miękkim uszczelnieniem klina i gładkim przelotem: DN100 w punkcie K1 oraz DN40 w punktach: K2,K3,K4,K7,K8,K9.

2.Szczegółowy zakres prac wskazano w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załączniki Nr 11 (I,II,III) do SWZ. Zamawiający pomocniczo załącza PRZEDMIAR robót. Dokumenty stanowią funkcję pomocniczą i orientacyjną dla Wykonawcy, który jest zobligowany do przygotowania kosztorysu szczegółowego, na podstawie którego określi cenę oferty, we własnym zakresie. Wynagrodzenie zaoferowane przez Wykonawcę ma charakter ryczałtowy. Kosztorys szczegółowy będzie wymagany od wykonawcy z którym zawierana będzie umowa i stanowić będzie załącznik do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust1 pkt.14 ustawy Pzp

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-11-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane