Budowa krytej pływalni przy ul. Jana Matejki w Łapach
Gmina Łapy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00429284
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00429284/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-08 14:41
- Lokalizacja
- Łapy, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab92a728-1499-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 9662106860
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00429284 z dnia 2022-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa krytej pływalni przy ul. Jana Matejki w Łapach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łapy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659094
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Władysława Sikorskiego 24
1.5.2.) Miejscowość: Łapy
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 857152251
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.lapy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lapy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6486981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa krytej pływalni przy ul. Jana Matejki w Łapach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab92a728-1499-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00429284
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026503/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa krytej pływalni przy ul. Jana Matejki w Łapach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00298850/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I. 7013.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 13265054,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zakres całego zadania obejmuje budowę jednokondygnacyjnego, częściowo podpiwniczonego budynku krytej pływalni przyszkolnej z zapleczem połączonego z istniejącym budynkiem szkoły wraz z przebudową części pomieszczeń szkoły w sposób umożliwiający dostęp do pływalni bezpośrednio ze szkoły. W skład budynku wchodzi w szczególności: niecka basenowa o wym. 16,67x8,5 m i głębokości od 1,00 do 1,80m, część rekreacyjna, tj. brodzik, jacuzzi, zespół saun z natryskami, aneks wypoczynkowy wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym pływalni składającym się z przebieralni z zespołami natrysków i WC oraz przebieralni i natrysku z WC dla osób niepełnosprawnych, hol wejściowy dostępny z zewnątrz poprzez wiatrołap połączony komunikacyjnie z istniejącym budynkiem szkoły. W holu wejściowym zaprojektowano portiernię z szatnią, minibistro z zapleczem, pokój ratowników oraz zespół sanitariatów znajdujący się w istniejącym budynku szkoły, zaplecze socjalne pracowników składające się z szatni pracowniczych z sanitariatami oraz pokoju socjalnego, pomieszczenie techniczne: wentylatornia na parterze oraz pomieszczenie techniki basenowej w podpiwniczeniu, pomieszczenia magazynowe basenu dostępne bezpośrednio z hali magazynowej, komunikacja, zagospodarowanie terenu, tj. budowę dojazdu wewnętrznego do obsługi projektowanego budynku basenu z zapleczem, budowę ciągów pieszych obsługujących projektowany obiekt i umożliwiających dojazd do obiektu pojazdom technicznym, uzupełnienie zieleni niskiej i wysokiej, budowa niezbędnych przyłączy i instalacji doziemnych, rozbiórka nawierzchni istniejącego dojazdu, rozbiórka istniejącego boiska o nawierzchni asfaltowej wraz z ogrodzeniem, niezbędna rozbiórka istniejących przyłączy i instalacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45262700-8 - Przebudowa budynków
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
39290000-1 - Wyposażenie różne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16998600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21648000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16998600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: R/S Budownictwo S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423446042
7.3.3) Ulica: Drewniana 11/1
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-265
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty ziemne, konstrukcje, roboty murowe, elewacje, pokrycia dachowe, stolarka budowlana, roboty wykończeniowe, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, prace związane z zagospodarowaniem terenu, rozbiórki, wyposażenie.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16998600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |