Dostawa i montaż małej architektury w miejscowościach Szyszki i Zaśpicze.

Gmina Sokółka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00429383
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00429383/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-11-08 14:59
Lokalizacja
Sokółka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42333fda-54fc-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
5451815942
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie parków i placów zabawRoboty budowlane w zakresie altanWyposażenie placów zabawRoboty elewacyjneWykonywanie pokryć dachowychWykonywanie konstrukcji dachowychKonstrukcje z betonu zbrojonegoUsuwanie wierzchniej warstwy gleby

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00429383 z dnia 2022-11-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż małej architektury w miejscowościach Szyszki i Zaśpicze.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sokółka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659125

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 1

1.5.2.) Miejscowość: Sokółka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 85 711 09 00

1.5.8.) Numer faksu: +48 85 711 09 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@sokolka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.um.sokolka.wrotapodlasia.pl/przet_zam/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż małej architektury w miejscowościach Szyszki i Zaśpicze.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42333fda-54fc-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00429383

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040423/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.22 Zakup i montaż małej architektury

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00410304/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PI.I.271.41.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa i montaż małej architektury w miejscowości Szyszki. Zadanie 1: Dostawa i montaż altany w m. Szyszki,

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

4.5.5.) Wartość części: 35737,13 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: dostawa i montaż małej architektury w miejscowości Zaśpicze. Zadanie 2: Dostawa i montaż domku narzędziowego przy klubie wiejskim w m. Zaśpicze,

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

4.5.5.) Wartość części: 14996,30 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postepowaniu do upływu terminu składnia ofert tj. do 08 listopada 2022 do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na względzie powyżej przedstawione okoliczności Burmistrz Sokółki unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy tj. nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postepowaniu do upływu terminu składnia ofert tj. do 08 listopada 2022 do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na względzie powyżej przedstawione okoliczności Burmistrz Sokółki unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy tj. nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W dniu 08 listopada 2022 r. odbyło się otwarcie ofert w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji na Dostawę i montaż małej architektury w miejscowościach Szyszki i Zaśpicze.
Przed otwarciem ofert Zamawiający opublikował na stronie internetowej prowadzonego postepowania informację o kwocie na sfinansowanie zamówienia tj. 26 918,00 zł w tym:
Zadanie 1: Dostawa i montaż altany w m. Szyszki – 13 000,00 zł
Zadanie 2: Dostawa i montaż domku narzędziowego przy klubie wiejskim w m. Zaśpicze – 13 918,00 zł
W postepowaniu do upływu terminu składnia ofert tj. do 08 listopada 2022 do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na względzie powyżej przedstawione okoliczności Burmistrz Sokółki unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy tj. nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2022-11-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy