Roboty budowlane w obiekcie przy ul. Targowej 81 lok. 107

WARSZAWSKIE CENTRUM POMOCY RODZINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00429421
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00429421/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-08 15:06
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be364582-4981-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
5212992374
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

VALUE S.C.Warszawa, PL · lot 0
4 095 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00429421 z dnia 2022-11-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w obiekcie przy ul. Targowej 81 lok. 107

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WARSZAWSKIE CENTRUM POMOCY RODZINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014931762

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipińska 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-833

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 599 71 07

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wcpr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wcpr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wcpr.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w obiekcie przy ul. Targowej 81 lok. 107

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be364582-4981-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00429421

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017401/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Roboty budowlane w obiekcie przy ul. Targowej 81 lok. 107

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387684/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 15/2022/ZP-TP/WCPR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3332723,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie lokalu nr 107 przy ul. Targowej 81. Lokal po remoncie będzie placówką WCPR. Zakres remontu obejmuje m.in. roboty związane z:
1) wyburzaniem i demontażem ścian,
2) rozbiórkę schodów do piwnic i wykonanie nowych,
3) zerwanie i wykonanie nowych posadzek,
4) wykonanie wyburzeń sufitów podwieszanych i wykonanie nowych,
5) wymianę grzejników,
6) wykonanie nowego układu pomieszczeń zgodnie z opisem architektonicznym oraz wymianę drzwi zgodnie z dokumentacją,
7) wykonanie instalacji elektrycznych siły, gniazd wtyczkowych i oświetlenia,
8) montaż rozdzielnic n.n. oraz instalacji uziemiającej,
9) wykonanie sieci strukturalnej systemów CCTV, SSWiN, KD, SSP oraz instalacji oddymiania klatek schodowych,
10) demontaż starych instalacji wentylacji i klimatyzacji i wykonanie nowych zgodnie z opisem architektonicznym oraz dokumentacją wentylacji, wody lodowej i odprowadzania skroplin.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 6 do SWZ, na który składa się dokumentacja techniczna – załącznik od 6.1 do 6.11. Wszystkie wymagania określone
w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4095900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4095900 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4095900 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): VALUE S.C. WOJCIECH LASZUK, EWA LASZUK

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Value s.c. Wojciech Laszuk; Value s.c. Ewa Laszuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250976837

7.3.3) Ulica: Mokra 31A

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-562

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4095900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-11-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane