Remonty pustostanów lokali mieszkalnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Dąbrowie Górniczej – etap II w ramach zadania „Remonty pustostanów LM”
Samorządowy Zakład Budżetowy Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00430415
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00430415/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-09 09:39
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-598a58f1-3ef2-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6290012427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00430415 z dnia 2022-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty pustostanów lokali mieszkalnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Dąbrowie Górniczej – etap II w ramach zadania „Remonty pustostanów LM”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samorządowy Zakład Budżetowy Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271518876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tysiąclecia 20
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-303
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: /032/ 260 86 52
1.5.8.) Numer faksu: /032/ 204 27 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzbm.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbm.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.p1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościam
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty pustostanów lokali mieszkalnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Dąbrowie Górniczej – etap II w ramach zadania „Remonty pustostanów LM”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-598a58f1-3ef2-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00430415
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025250/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont pustostanów lokali mieszkalnych w ramach zadania - Remont pustostanów LM - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00367240/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/ZN/AS/013/09/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 343222,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakres prac wchodzi wykonanie remontu lokali mieszkalnych według poniższego wykazu:ZADANIE 1:
1) ul. Augustynika 3 /4
2) ul. Nowa 6/3
W ramach remontu należy wykonać poniższe prace (dla każdego z Zadań):
• odgrzybienie ścian i sufitów,
• rozebranie posadzek z płytek, drewnianych oraz z tworzyw sztucznych,
• wykonanie podłoży betonowych lub innych,
• wykonanie izolacji przeciwwilgociowych oraz przeciw-wodnych,
• skucie tynków,
• demontaż stolarki drzwiowej,
• demontaż stolarki okiennej,
• demontaż podokienników wewnętrznych i zewnętrznych,
• demontaż mebli,
• obsadzenie ościeżnic drzwiowych,
• usunięcie lamperii i tapet,
• stawianie ścianek działowych,
• okładziny z płyt g-k,
• obsadzenie parapetów wewnętrznych i zewnętrznych,
• wykonanie tynków na ścianach i ościeżach,
• montaż kratek wentylacyjnych,
• wykonanie sufitów podwieszanych na ruszcie metalowym,
• wykonanie gładzi gipsowej,,
• wyrównanie podłoży masą samopoziomującą,
• układanie glazury,
• układanie płytek z terakoty i gresu,
• wykonanie cokolików z gresu i terakoty,
• wykonanie posadzek z tworzyw sztucznych,
• malowanie ścian i sufitów,
• montaż stolarki drzwiowej,
• montaż stolarki okiennej,
• przebudowa oraz budowa piecy kaflowych,
• remont komórek (naprawa drzwi wejściowych, pokrycia dachowego, murowanie ścian komórek)
• wywiezienie gruzu,
W robotach sanitarnych:
• roboty demontażowe w zakresie instalacji wod-kan,
• ułożenie rurociągów wody zimnej, rurociągów kanalizacji sanitarnej,
• wykonanie podejść do przyborów,
• montaż armatury odcinającej,
• montaż przyborów sanitarnych,
• wykonanie prób szczelności poszczególnych instalacji, ze sporządzeniem protokołu z prób,
W robotach elektrycznych:
• roboty demontażowe osprzętu i opraw,
• wymiana tablic licznikowych, montaż nowych szafek licznikowych,
• układanie przewodów instalacji elektrycznej,
• montaż osprzętu elektrycznego,
• pomiary elektryczne powykonawcze,
• montaż podgrzewaczy wody oraz bojlerów,
Uprzątnięcie lokalu po wykonanych robotach wraz z umyciem stolarki.
Szczegółowy zakres prac określa przedmiar robót dla każdego mieszkania oddzielny - załącznik do SWZ nr 2 i 2a dla Zadania 1 oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 3 do SWZ).
Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: 50 dni lecz nie później niż do 09.12.2022r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 111318,29 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakres prac wchodzi wykonanie remontu lokali mieszkalnych według poniższego wykazu:ZADANIE 2:
1) ul. Ofiar Katynia 104/1
2) ul. Warszawska 72/1
W ramach remontu należy wykonać poniższe prace (dla każdego z Zadań):
• odgrzybienie ścian i sufitów,
• rozebranie posadzek z płytek, drewnianych oraz z tworzyw sztucznych,
• wykonanie podłoży betonowych lub innych,
• wykonanie izolacji przeciwwilgociowych oraz przeciw-wodnych,
• skucie tynków,
• demontaż stolarki drzwiowej,
• demontaż stolarki okiennej,
• demontaż podokienników wewnętrznych i zewnętrznych,
• demontaż mebli,
• obsadzenie ościeżnic drzwiowych,
• usunięcie lamperii i tapet,
• stawianie ścianek działowych,
• okładziny z płyt g-k,
• obsadzenie parapetów wewnętrznych i zewnętrznych,
• wykonanie tynków na ścianach i ościeżach,
• montaż kratek wentylacyjnych,
• wykonanie sufitów podwieszanych na ruszcie metalowym,
• wykonanie gładzi gipsowej,,
• wyrównanie podłoży masą samopoziomującą,
• układanie glazury,
• układanie płytek z terakoty i gresu,
• wykonanie cokolików z gresu i terakoty,
• wykonanie posadzek z tworzyw sztucznych,
• malowanie ścian i sufitów,
• montaż stolarki drzwiowej,
• montaż stolarki okiennej,
• przebudowa oraz budowa piecy kaflowych,
• remont komórek (naprawa drzwi wejściowych, pokrycia dachowego, murowanie ścian komórek)
• wywiezienie gruzu,
W robotach sanitarnych:
• roboty demontażowe w zakresie instalacji wod-kan,
• ułożenie rurociągów wody zimnej, rurociągów kanalizacji sanitarnej,
• wykonanie podejść do przyborów,
• montaż armatury odcinającej,
• montaż przyborów sanitarnych,
• wykonanie prób szczelności poszczególnych instalacji, ze sporządzeniem protokołu z prób,
W robotach elektrycznych:
• roboty demontażowe osprzętu i opraw,
• wymiana tablic licznikowych, montaż nowych szafek licznikowych,
• układanie przewodów instalacji elektrycznej,
• montaż osprzętu elektrycznego,
• pomiary elektryczne powykonawcze,
• montaż podgrzewaczy wody oraz bojlerów,
Uprzątnięcie lokalu po wykonanych robotach wraz z umyciem stolarki.
Szczegółowy zakres prac określa przedmiar robót dla każdego mieszkania oddzielny - załącznik do SWZ nr 2b i 2c dla Zadania 2 oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 3 do SWZ).
Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: 50 dni lecz nie później niż do 09.12.2022r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 105361,83 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakres prac wchodzi wykonanie remontu lokali mieszkalnych według poniższego wykazu:ZADANIE 3:
1) ul. Szałasowizna 27/3
2) ul. Sosnowa 20/1
W ramach remontu należy wykonać poniższe prace (dla każdego z Zadań):
• odgrzybienie ścian i sufitów,
• rozebranie posadzek z płytek, drewnianych oraz z tworzyw sztucznych,
• wykonanie podłoży betonowych lub innych,
• wykonanie izolacji przeciwwilgociowych oraz przeciw-wodnych,
• skucie tynków,
• demontaż stolarki drzwiowej,
• demontaż stolarki okiennej,
• demontaż podokienników wewnętrznych i zewnętrznych,
• demontaż mebli,
• obsadzenie ościeżnic drzwiowych,
• usunięcie lamperii i tapet,
• stawianie ścianek działowych,
• okładziny z płyt g-k,
• obsadzenie parapetów wewnętrznych i zewnętrznych,
• wykonanie tynków na ścianach i ościeżach,
• montaż kratek wentylacyjnych,
• wykonanie sufitów podwieszanych na ruszcie metalowym,
• wykonanie gładzi gipsowej,,
• wyrównanie podłoży masą samopoziomującą,
• układanie glazury,
• układanie płytek z terakoty i gresu,
• wykonanie cokolików z gresu i terakoty,
• wykonanie posadzek z tworzyw sztucznych,
• malowanie ścian i sufitów,
• montaż stolarki drzwiowej,
• montaż stolarki okiennej,
• przebudowa oraz budowa piecy kaflowych,
• remont komórek (naprawa drzwi wejściowych, pokrycia dachowego, murowanie ścian komórek)
• wywiezienie gruzu,
W robotach sanitarnych:
• roboty demontażowe w zakresie instalacji wod-kan,
• ułożenie rurociągów wody zimnej, rurociągów kanalizacji sanitarnej,
• wykonanie podejść do przyborów,
• montaż armatury odcinającej,
• montaż przyborów sanitarnych,
• wykonanie prób szczelności poszczególnych instalacji, ze sporządzeniem protokołu z prób,
W robotach elektrycznych:
• roboty demontażowe osprzętu i opraw,
• wymiana tablic licznikowych, montaż nowych szafek licznikowych,
• układanie przewodów instalacji elektrycznej,
• montaż osprzętu elektrycznego,
• pomiary elektryczne powykonawcze,
• montaż podgrzewaczy wody oraz bojlerów,
Uprzątnięcie lokalu po wykonanych robotach wraz z umyciem stolarki.
Szczegółowy zakres prac określa przedmiar robót dla każdego mieszkania oddzielny -załącznik do SWZ nr 2d i 2e dla Zadania 3 oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 3 do SWZ).
Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: 50 dni lecz nie później niż do 09.12.2022r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 126542,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 132623,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 132623,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 132623,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KANON Nowoczesne Technologie Budowlane Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6292479974
7.3.3) Ulica: 11 Listopada 1
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-303
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 132623,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-098.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, dla Zadania 2, jedyna oferta, złożona przez KANON NOWOCZESNE TECHNOLOGIE BUDOWLANE Sp. z o.o., ul. 11 Listopada 1, 41-303 Dąbrowa Górnicza, została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ była niezgodna z warunkami zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie w zakresie Zadania 2 na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149768,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149768,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149768,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KANON Nowoczesne Technologie Budowlane Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6292479974
7.3.3) Ulica: 11 Listopada 1
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-303
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149768,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-098.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |