Budowa izby edukacji ekologicznej przy Nadleśnictwie Cewice wraz z parkingiem - II.

Nadleśnictwo Cewice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00430417
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00430417/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-09 09:39
Lokalizacja
Cewice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ca52b7ae-49ff-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8410008086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00430417 z dnia 2022-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa izby edukacji ekologicznej przy Nadleśnictwie Cewice wraz z parkingiem - II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Cewice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770527998

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wincentego Witosa 39

1.5.2.) Miejscowość: Cewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-312

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 506925029

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cewice@gdansk.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cewice.gdansk.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_cewice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa izby edukacji ekologicznej przy Nadleśnictwie Cewice wraz z parkingiem - II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca52b7ae-49ff-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00430417

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00152581/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa budynku edukacji ekologicznej z funkcją sali narad przy Nadleśnictwie Cewice.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00388230/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG.270.2.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1599358,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „ Budowa izby edukacji ekologicznej przy
Nadleśnictwie Cewice wraz z parkingiem-II. ”, w tym wykonanie wszystkich prac prowadzących do osiągnięcia stanu zgodnego
z dokumentacją techniczną, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, SWZ oraz
projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45000000-7 Wymagania ogólne
45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków
45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262210-6 Fundamentowanie
45262310-7 Zbrojenie
45223100-7 Konstrukcje stalowe i ich montaż
45262300-4 Betonowanie
45262520-2 Roboty murowe
45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 Tynkowanie
45421146-9 Instalowanie sufitów podwieszanych
45443000-4 Roboty elewacyjne
45320000-6 Roboty izolacyjne
45262000-1 Podkłady posadzkowe
45432110-8 Okładziny posadzkowe
45442100-8 Roboty malarskie
45420000-7 Roboty w zakresie robót ciesielskich
45261320-3 Obróbki blacharskie
45261000-4 Wykonywanie pokryć dachowych
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
32410000-0 Lokalna sieć komputerowa
34971000-4 Urządzenia bezpośredniego monitorowania
32342400-6 Sprzęt nagłaśniający
45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

5.2. Opis zamówienia:
5.2.1 Przedmiotem zamówienia jest budowa izby edukacji ekologicznej przy Nadleśnictwie Cewice. Budynek zlokalizowany
będzie w zachodniej części działki nr 617, obr. Cewice, gmina Cewice.
Założenie budynku zostało rozplanowane na podstawie rzutu dwóch okręgów połączonych liniami stycznymi. Obiekt
parterowy o dachu jednospadowym.
Powierzchnia zabudowy projektowanego budynku wynosi 274,8m2, natomiast jego powierzchnia użytkowa 219,8m2.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z technologią wykonania robót budowlanych zawarty jest w n/w
załącznikach stanowiących materiał pomocniczy:
1) załącznik nr 11 do SWZ -Przedmiar Robót : - branża budowlana
- branża elektryczna
- branża sanitarna
- wentylacja
2) załącznik nr 12 do SWZ - STWiOR : - branża budowlana
- branża elektryczna
- branża sanitarna
- wentylacja
3) załącznik nr 13 do SWZ – Projekt budowlany
4) załącznik nr 14 do SWZ – Projekt techniczny: - branża budowlana
- branża elektryczna
- branża sanitarna
- wentylacja

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty była większa od kwoty jaka Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia o 326 738,99 zł brutto, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia planowanej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2048738,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2150330,00 PLN

2022-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane