Wykonanie remontów dróg o nawierzchni nieulepszonej na terenie Gminy Miasto Nowy Targ w 2022r. - zamówienie do postępowania nr ZP.271.6.2022.
Gmina Miasto Nowy Targ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00430786
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00430786/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-09 10:48
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e31b822b-5b52-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7350014012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00430786 z dnia 2022-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów dróg o nawierzchni nieulepszonej na terenie Gminy Miasto Nowy Targ w 2022r. - zamówienie do postępowania nr ZP.271.6.2022.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Nowy Targ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893256
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krzywa 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umnt@um.nowytarg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowytarg.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontów dróg o nawierzchni nieulepszonej na terenie Gminy Miasto Nowy Targ w 2022r. - zamówienie do postępowania nr ZP.271.6.2022.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e31b822b-5b52-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00430786
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00420940/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Przewidziany zakres robót stanowi zamówienie, które zostało przewidziane w specyfikacji warunków zamówienia Nr ZP.271.6.2022 z dnia 15.02.2022r. w Rozdziale IV oraz w ogłoszeniu z dnia 16.02.2022r. numer ogłoszenia: 2022/BZP 00058346/01 w punkcie 4.2.14 i obejmuje powtórzenie tych samych robót budowlanych, jest zgodne z jego przedmiotem a
całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczeniu jego wartości.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.35.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zakres prac obejmuje w szczególności:
1) równanie i profilowanie dróg o nawierzchni gruntowej,
2) mechaniczne ścinanie, regulacja i profilowanie poboczy,
3) wzmocnienie nawierzchni gruntowej kruszywem kamiennym,
4) wzmocnienie nawierzchni gruntowej destruktem asfaltowym,
5) remonty nawierzchni z tłucznia,
6) remonty nawierzchni z destruktu,
7) uzupełnienie poboczy materiałem kamiennym,
8) oczyszczenie przepustów o śr. 60 - 80 cm rurowych z namułu,
9) ułożenie geowłókniny separującej,
10) roboty ziemne wykonywane koparkami z transportem urobku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90095,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90095,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90095,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jan Adamczyk Roboty Ziemne Usługi Sanitarne i Pokrewne
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 735-199-66-55
7.3.3) Ulica: Lasek 120
7.3.4) Miejscowość: Klikuszowa
7.3.5) Kod pocztowy: 34-404
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90095,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |