Opracowanie kompletnego projektu planu ogólnego Gminy Zakrzewo
Gmina Zakrzewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00021560
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00021560/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-10 10:32
- Lokalizacja
- Zakrzewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-700c10c1-bbe6-4889-84d9-fc914a639266
- Identyfikator
- 7671609418
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00021560 z dnia 2025-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnego projektu planu ogólnego Gminy Zakrzewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zakrzewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791402
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kujańska
1.5.2.) Miejscowość: Zakrzewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-424
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zakrzewo.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakrzewo.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zakrzewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompletnego projektu planu ogólnego Gminy Zakrzewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-700c10c1-bbe6-4889-84d9-fc914a639266
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00021560
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012327/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Opracowanie kompletnego projektu planu ogólnego Gminy Zakrzewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00672415
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPZ.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnego projektu planu ogólnego Gminy Zakrzewo przez osoby posiadające stosowne uprawnienia, o którym jest mowa w art. 13a ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1130). W zakresie przedmiotu zamówienia mieści się również opracowanie prognozy oddziaływania na środowisko z uwzględnieniem zakresu wskazanego przez odpowiednie organy, z udziałem społeczeństwa w ramach procesu konsultacyjnego oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzeniem i uchwaleniem planu ogólnego Gminy Zakrzewo.
Kompletny projekt planu ogólnego Gminy należy opracować w granicach administracyjnych gminy Zakrzewo, powiat złotowski, województwo wielkopolskie. Powierzchnia opracowania obejmuje ok. 16 252 ha.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ww. ustawy, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnej oferty. Nie złożono żadnej oferty przed upływem terminu składania ofert.| 2025-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |