Organizacja i przeprowadzenie szkoleń w ramach projektu „Małopolska Uczelnia Państwowa – Uczelnia dostępna” realizowanego przez Małopolską Uczelnię Państwową im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu
MAŁOPOLSKA UCZELNIA PAŃSTWOWA IM.ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W OŚWIĘCIMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00430840
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-09 10:55
- Lokalizacja
- Oświęcim, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5492231652
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
9 przyznanych
EUROKREATOR S.C. RAFAŁ KUNASZYK, ANNA KUNASZYKKraków, PL
12 915 PLNEUROKREATOR S.C. RAFAŁ KUNASZYK, ANNA KUNASZYKKraków, PL
3690 PLNEUROKREATOR S.C. RAFAŁ KUNASZYK, ANNA KUNASZYKKraków, PL
25 830 PLNEUROKREATOR S.C. RAFAŁ KUNASZYK, ANNA KUNASZYKKraków, PL
11 070 PLNEUROKREATOR S.C. RAFAŁ KUNASZYK, ANNA KUNASZYKKraków, PL
22 140 PLNEUROKREATOR S.C. RAFAŁ KUNASZYK, ANNA KUNASZYKKraków, PL
18 450 PLNEUROKREATOR S.C. RAFAŁ KUNASZYK, ANNA KUNASZYKKraków, PL
24 600 PLNEUROKREATOR S.C. RAFAŁ KUNASZYK, ANNA KUNASZYKKraków, PL
12 915 PLNEUROKREATOR S.C. RAFAŁ KUNASZYK, ANNA KUNASZYKKraków, PL
6150 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.