Budowa terenów rekreacyjno - integracyjnych w msc. Żochy, Gocły i Seroczyn na terenie gm. Czerwin
Gmina Czerwin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00430964
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00430964/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-09 11:14
- Lokalizacja
- Czerwin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4535ce59-228d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7582349619
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00430964 z dnia 2022-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa terenów rekreacyjno - integracyjnych w msc. Żochy, Gocły i Seroczyn na terenie gm. Czerwin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwin
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Czerwin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tysiąclecia 1
1.5.2.) Miejscowość: Czerwin
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-407
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 761 5 92
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czerwin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.czerwin.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa terenów rekreacyjno - integracyjnych w msc. Żochy, Gocły i Seroczyn na terenie gm. Czerwin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4535ce59-228d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00430964
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003642/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa trzech terenów rekreacyjno integracyjnych w msc. Gocły, Seroczyn, Żochy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014– 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198926/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INR.271.29.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 182427,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa terenu rekreacyjno- integracyjnego w msc. Gocły - Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – integracyjnego zaprojektowano w północnejczęści działki nr 81/2 w miejscowości Gocły, gm. Czerwin, uzupełniając zagospodarowanie przestrzeni „za budynkiem” świetlicy wiejskiej, na którym istnieje przestrzeń wolna od zabudowy, porośnięta trawnikiem.
Inwestycję zaprojektowano dla potrzeb organizacji spędzania wolnego czasu młodzieży, dzieci i osobom dorosłym przebywającym w miejscowości Gocły. Zadanie inwestycyjne obejmuje swoim zakresem:
• budowę altany z grillem wyposażoną w stoły i ławki oraz
• montaż zestawu zabawowego,
• lokalizację miejsca na ognisko z ławkami wokół niego,
• zagospodarowanie zieleni urządzonej w sąsiedztwie altany
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.5.) Wartość części: 43089,43 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa terenu rekreacyjno- integracyjnego w msc. Seroczyn ”Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – integracyjnego zaprojektowano w północno -
zachodniej części działki nr 154 w miejscowości Seroczyn, gm. Czerwin, uzupełniając
zagospodarowanie przestrzeni „za budynkiem” świetlicy wiejskiej, na którym istnieją
urządzenia siłowni zewnętrznej, gier plenerowych oraz ławki i nasadzenia zieleni
urządzonej.
Altana będzie zlokalizowana północno – zachodniej części działki, w odległości 3,00 m od
istniejącego budynku gospodarczego i w odległości 670 cm od północnej granicy działki
ozn. nr geod. 151. Równolegle do granicy północnej w kierunku wschodnim, w odległości
16,95m od altany przewidziano strefę pod zestaw zabawowy.
Pomiędzy altaną a zestawem zlokalizowano ławkę interaktywną dla seniorów oraz dwie
ławki z oparciem, mocowane do podłoża.
Teren w sąsiedztwie altany utwardzono betonową kostką brukową. Nawierzchnię
bezpieczną w miejscu lokalizacji urządzeń zabawowych stanowi trawnik.
Inwestycję zaprojektowano dla potrzeb organizacji spędzania wolnego czasu młodzieży,
dzieci i osobom dorosłym przebywającym w miejscowości Seroczyn. Zadanie inwestycyjne
obejmuje swoim zakresem:
• budowę altany z grillem oraz
• montaż zestawu zabawowego,
• montaż ławki interaktywnej,
• montaż dwóch ławek z oparciem, montowane na stałe do podłoża, zagospodarowanie
zieleni urządzonej w sąsiedztwie altany
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.5.) Wartość części: 64143,09 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa terenu rekreacyjno- integracyjnego w msc. Żochy” Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – integracyjnego zaprojektowano wzdłuż południowej granicy działki, sąsiadującej z działką nr 271 w miejscowości Zaorze, gm. Czerwin, uzupełniając zagospodarowanie przestrzeni „za budynkiem” świetlicy wiejskiej. Inwestycję zaprojektowano dla potrzeb organizacji spędzania wolnego czasu młodzieży, dzieci i osobom dorosłym przebywającym w miejscowości Żochy. Zadanie inwestycyjne obejmuje swoim zakresem: • budowę altany z grillem, wyposażonej w ławki i stoły oraz zielenią urządzoną przy altanie, • montaż bezobsługowego parku linowego, • wyznaczenie pola gry w piłkę siatkową, wyposażonego w słupki i siatkę.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.5.) Wartość części: 75195,12 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170704,32 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230871,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogrodnicze Dąbkowski Piotr
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7582349619
7.3.3) Ulica: Jarzębinowa 15
7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-407
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-07-04Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2022-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |