„Przebudowa z rozbudową infrastruktury drogowej na Osiedlu Piastowskim w Szprotawie”

Gmina Szprotawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00430977
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00430977/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-09 11:16
Lokalizacja
Szprotawa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-80e386e9-4a05-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
9241000696
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00430977 z dnia 2022-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa z rozbudową infrastruktury drogowej na Osiedlu Piastowskim
w Szprotawie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szprotawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 45

1.5.2.) Miejscowość: Szprotawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-300

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.rzeszutek@szprotawa-um.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szprotawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

bip.wrota.lubuskie.pl/ugszprotawa/pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa z rozbudową infrastruktury drogowej na Osiedlu Piastowskim
w Szprotawie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80e386e9-4a05-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00430977

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00048300/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 „Przebudowa z rozbudową infrastruktury drogowej na Osiedlu Piastowskim w Szprotawie”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00388311/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.54.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia - „Przebudowa z rozbudową infrastruktury drogowej na Osiedlu Piastowskim w Szprotawie”- Przebudowa ulicy Robotniczej

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w Programie Funkcjonalno- Użytkowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 3657719,96 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia - „Przebudowa z rozbudową infrastruktury drogowej na Osiedlu Piastowskim w Szprotawie” –Przebudowa ulicy Witosa

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w Programie Funkcjonalno- Użytkowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 2883408,28 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III zamówienia – „Przebudowa z rozbudową infrastruktury drogowej na Osiedlu Piastowskim w Szprotawie” – Przebudowa ulicy Porzeczkowej i części Jasnej

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w Programie Funkcjonalno- Użytkowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 2017193,02 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

2022-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane